Neratovice – Spartak Žebrák 2:2 (kon.) | HC Turnov – Frýdlant 3:1 (kon.) | Tábor – Soběslav 3:2 (kon.)
Tábor – Pilsen Wolves 0:0 (09:00) | Černí Vlci – Metropolia Silesia 0:0 (09:00) | Třebechovice – ZILVAR 2:1 (kon.)
Moravská Třebová – Choceň 4:6 (kon.) | Lomnice n/P – HC Varnsdorf 14:1 (kon.) | Poděbrady – V.Popovice 1:13 (kon.)
Trutnov – HC Nová Paka 4:10 (kon.) | Letňany – Hvězda Praha 1:4 (kon.) | Lev Benešov – Slavia 3:9 (kon.)
Sparta – SK Černošice 10:0 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – Mělník 0:0 (09:00) | Kutná Hora – Kobra 11:6 (kon.)
Benátky n/J B – Berounští Medvědi 5:6 (kon.) | Chrudim – Hlinsko 2:6 (kon.) | Litomyšl – N.Město nM 11:1 (kon.)
Polička – Chotěboř 8:2 (kon.) | Jaroměř – Pardubice 4:10 (kon.) | Kralupy n. Vltavou – PZ Kladno 5:23 (kon.)
Děčín – Louny 8:3 (kon.) | Jindřichův Hradec – Lvi 2009 0:4 (kon.) | HC Vimperk – Lvi 2009 0:4 (kon.)
Vítkovice – HK MD Šumperk 12:3 (kon.) | Orlová – Přerov 10:4 (kon.) | Studénka – Kopřivnice 1:16 (kon.)
Vlašim – Smíchov 1913 1:9 (kon.) | Ústí n/L – Bílina 5:8 (kon.) | Skuteč – Žamberk 14:8 (kon.)
Žihadla Moravské Budějovice – Břeclav 5:7 (kon.) | Stadion Cheb B – Tachov 11:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram B 1:6 (kon.)
Jablonec – Vrchlabí 11:9 (kon.) | Uh.Ostroh – Val.Meziříčí 8:2 (kon.) | Frýdek-M. "B" – Olomouc 5:6 (kon.)
Zastávka u Brna – Warriors Brno 7:19 (kon.) | Zlín – Kroměříž 8:4 (kon.) | SHKM Hodonín – Warriors Brno 11:2 (kon.)
Motor ČB B – Č. Krumlov 4:5 (kon.) | Třebíč – Zubři Bystřice n. P. 15:0 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – HC Jičín 2:9 (kon.)
HC Rokycany – Plzeň 1929 B 0:14 (kon.) | Litoměřice – Děčín 2:11 (kon.) | Velké Meziříčí – Pelhřimov 9:3 (kon.)
Rakovník – V.Popovice 6:4 (kon.) | Nejdek – Karlovy Vary B 0:12 (kon.) | Čerti Ostrov – Mar.Lázně 4:9 (kon.)
Technika Brno – Orli Znojmo 6:8 (kon.) | Krnov mládež – HC Karviná 8:14 (kon.) | Jihlava – ICE DRAGONS Telč 6:8 (kon.)
Třinec – Opava 6:5 (kon.) | Písek – Milevsko 7:3 (kon.) | HC Nymburský Lev – Slaný 13:1 (kon.)
Č. Lípa – Hronov 6:11 (kon.) | Nový Bydžov – Opočno 2:11 (kon.) | Nový Jičín – Opava 0:0 (13:00)
Čáslav – Světlá nS 3:7 (kon.) | Humpolec – Moravská Třebová 4:5 (kon.) | Žďár n/S – Ledeč n. S. 7:2 (kon.)
Klatovy – Třemošná 0:0 (13:30) | Uh. Hradiště – Brumov 4:2 (kon.) | Náchod – Mountfield HK 1:9 (kon.)
Prostějov 1913 – HC Vlci Český Těšín 5:2 (kon.) | Kolín B – Kladno 5:4 (kon.) | Neratovice – Litoměřice 0:0 (14:15)
SK Telč – SHKM Hodonín 7:6 (kon.) | Strakonice – Veselí nLuž. 3:13 (kon.) | Bílí Tygři Liberec B – Lokomotiva Č. Třebová 6:5 (kon.)
Chomutov – Louny 5:8 (kon.) | Jindřichův Hradec – HC Domažlice 7:5 (kon.)
konec
SC Kolín B
5:4 (1:0, 3:1, 1:3)
Rytíři Kladno
Sobota 11.01.2020, 14:15 • ZS Kolín • Liga mladších žáků ''D' • 8. kolo
Partner:
     
    Konec zápasu. (21:20:49)
     
    58:13
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).
     
    53:15
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je JIŘÍ NOVÁK. Asistence: David Mahovský.
     
    53:05
    Tým Kolín B právě vstřelil branku! Autorem branky je MATĚJ DVOŘÁK. Asistence: Daniel Hába.
     
    52:22
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (David Mahovský – 2 min., podrážení).
     
    47:53
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je JAKUB BORKOVEC. Asistence: David Mahovský.
     
    43:24
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je JAROSLAV PETERA. Asistence: Jiří Novák.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    37:14
    Tým Kolín B právě vstřelil branku! Autorem branky je MATYÁŠ PAĎOUR.
     
    37:01
    Tým Kolín B právě vstřelil branku! Autorem branky je JAN ZMEK.
     
    35:42
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je JAROSLAV PETERA. Asistence: Jakub Borkovec.
     
    30:26
    Tým Kolín B právě vstřelil branku! Autorem branky je MATYÁŠ PAĎOUR. Asistence: Josef Mašín.
     
    28:33
    Vyloučení v týmu SC Kolín B (Vojta Vencovský – 2 min., faul kolenem).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    15:59
    Vyloučení v týmu SC Kolín B (Matyáš Paďour – 2 min., podrážení).
     
    8:47
    Vyloučení v týmu SC Kolín B (Jan Zmek – 2 min., podrážení).

    Branky a nahrávky: 3. Hába (Dvořák), 31. Paďour (Mašín), 38. Zmek, 38. Paďour, 54. Dvořák (Hába) – 36. Petera (Borkovec), 44. Petera (Novák), 48. Borkovec (Mahovský), 54. Novák (Mahovský)


    SC Kolín B:
    Rytíři Kladno:

    Rozhodčí: Jan Hurt, Libor Plášil

    Diváci: 36