Bohemians 1905 – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Hr. Králové 1:1 (kon.) | Příbram – Jablonec 3:1 (kon.)
FK Varnsdorf
1:1 (0:0)
FC Hradec Králové
Sobota 11.01.2020, 10:30 • Mladá Boleslav • Tipsport liga • Skupina B

74
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Máme vyrovnáno! Frýdek roztáhl hru na pravou stranu, odkud přilétl do pokutového území centr na zadní tyč, kde ve skluzu dopravil balon do odkryté branky JAKUB ŠÍPEK.

63
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Severočeši se zaslouženě dostávají do vedení! Po ztrátě Votroků ve středu pole se Varnsdorf vydal do přečíslení čtyř proti třem, na konci kombinace stál JAKUB BARAC, který uklidil balon pod břevno Vízkovy branky.

Jáchym Tůma

Branky: 63. Barac – 74. Šípek

FK Varnsdorf: Samoel – Ondráček, Richter, L. Novák, Bláha, Lehoczki, D. Novák, Breda, Kubista, Pek, Micovčák

2. poločas: Samoel – Houser, Kocourek, Šimon, Barac, Kim, Schön, Rudnytskyy, Zezula, Heppner, Micovčák

Náhradníci: Hladík – Houser, Heppner, Kim, Zezula, Barac, Šimon

FC Hradec Králové: Vízek – Mahr, Donát, Král, Leibl, Kosař, Trýzna, Samko, Frýdek, Procházka, Šípek

2. poločas: Mach – Kovář, Procházka, Šípek, Djurdjević, Soukeník, Frýdek, Donát, Král, Leibl, Bičiště

Náhradníci: Mach – Bičiště, Čech, Djurdjević, Kovář, Soukeník

Rozhodčí: Musil – Blažej, Flimmel