Bohemians 1905 – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Hr. Králové 1:1 (kon.) | Příbram – Jablonec 3:1 (kon.)
FK Varnsdorf
1:1 (0:0)
FC Hradec Králové
Sobota 11.01.2020, 10:30 • Mladá Boleslav • Tipsport liga • Skupina B

83
    Čechovu nepovedenou zpětnou nahrávku vystihl Šimon, který se posléze řítil sám na Samoela, vzájemný souboj ale lépe zvládl gólman Varnsdorfu.

80
    Ani jeden z týmů se nechce spokojit s remízou, teď byli blízko druhé brance Hradečtí! Na centr od rohového praporku si naskočil Král, Samoel ale vytáhl parádní reflexivní zákrok.

77
    Severočeši si málem vzali ztracené vedení zpět! Na Šimonův pas si mezi obránce seběhl Kocourek, jehož bombu na přední tyč musel zneškodnit Mach.

74
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Máme vyrovnáno! Frýdek roztáhl hru na pravou stranu, odkud přilétl do pokutového území centr na zadní tyč, kde ve skluzu dopravil balon do odkryté branky JAKUB ŠÍPEK.

63
    Varnsdorf právě vstřelil branku!
    Severočeši se zaslouženě dostávají do vedení! Po ztrátě Votroků ve středu pole se Varnsdorf vydal do přečíslení čtyř proti třem, na konci kombinace stál JAKUB BARAC, který uklidil balon pod břevno Vízkovy branky.

39
    Do vedení se málem dostal Hradec! Frýdkovu standardní situaci prodloužil Král na zapomenutého Šípka, proti němuž stačil zasáhnout Samoel.

34
    Pekova nabídka po špatné komunikaci obránců Hradce Králové doskákala až k Ondráčkovi, kterého ve velké šanci vychytal zatím bezchybný Vízek.

31
    I nadále sledujeme mírnou převahu severočeského celku. Do Bredova přetaženého centru se opřel Bláha, jeden z beků Hradce zblokoval míč na roh.

15
    Varnsdorf je zatím směrem dopředu aktivnější. Z hranice vápna to na bližší tyč zkusil Lehoczki, Vízek ale své spoluhráče podržel dobrým zákrokem.

Jáchym Tůma

Branky: 63. Barac – 74. Šípek

FK Varnsdorf: Samoel – Ondráček, Richter, L. Novák, Bláha, Lehoczki, D. Novák, Breda, Kubista, Pek, Micovčák

2. poločas: Samoel – Houser, Kocourek, Šimon, Barac, Kim, Schön, Rudnytskyy, Zezula, Heppner, Micovčák

Náhradníci: Hladík – Houser, Heppner, Kim, Zezula, Barac, Šimon

FC Hradec Králové: Vízek – Mahr, Donát, Král, Leibl, Kosař, Trýzna, Samko, Frýdek, Procházka, Šípek

2. poločas: Mach – Kovář, Procházka, Šípek, Djurdjević, Soukeník, Frýdek, Donát, Král, Leibl, Bičiště

Náhradníci: Mach – Bičiště, Čech, Djurdjević, Kovář, Soukeník

Rozhodčí: Musil – Blažej, Flimmel