Chorvatsko – Bělorusko 31:23 (kon.) | Lotyšsko – Nizozemsko 24:32 (kon.) | Maďarsko – Rusko 26:25 (kon.)
Č. Hora – Srbsko 22:21 (kon.) | Španělsko – Německo 33:26 (kon.) | Dánsko – Island 30:31 (kon.)
Španělsko
33:26 (14:11)
Německo
Sobota 11.01.2020, 18:15Mistrovství Evropy mužů • Skupina C

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek večera. (19:51:39)

Španělská ofenziva byla ve druhé půli k nezastavení. Němci se už ani jednou nedostali do jednobrankového kontaktu. Španělé si rozhodující osmibrankový náskok vytvořili od 43. do 47. minuty, poté už duel kontrolovali a došli si pro překvapivě vysoké vítězství 33:26. Slaví tak druhou výhru na turnaji, zatímco Německo bude muset k postupu porazit Lotyšsko. To by ale neměl být takový problém.

Nejlepší hráč zápasu:
    Gonzalo Pérez de Vargas (Španělsko) – brankář

Španělsko – Německo 33:26 (14:11)
    Nejvíce branek: A. Dujshebaev 7, Maqueda 4, Gomez Abello 4/1 – Pekeler 5, Gensheimer 4/2, Häfner 3. Rozhodčí: Brunner, Salah (oba SUI). Sedmimetrové hody: 1/1 – 7/4. Vyloučení: 4:4.

Konec zápasu. (33:26)
    60
    Španělé o míč přišli a Pekeler v závěru dává branku z úniku. (33:26)
    60
    Kai Häfner v poslední minutě skóruje z proskoku na pravé straně. (33:25)
    59
    Bitterovi dnes štěstí nepřeje, podstřel Alexe Dujshebaeva mu pronikl mezi nohama do sítě. (33:24)
    58
    Julius Kühn ze střední spojky nedal Pérezovi de Vargasovi žádnou šanci, parádní dělovka. (32:24)

58
    Ángel Fernández si z levého křídla na Bittera nepřišel. (32:23)

57
    Pérez de Vargas vykopl Reichmannův pokus ze sedmičky! (32:23)

57
    Sedmimetrový hod pro Německo po faulu na Böhma. (32:23)
    57
    Kai Häfner skóruje po šikovném proskoku španělskou obranou. Následně Španělé netrefili po rozehrávce prázdnou německou branku. (32:23)
    56
    Španělé dostali k dispozici sedmičku, Bitter si sáhl na střelu Gomeze, ale míč přesto končí v síti. (32:22)

56
    Vyloučení v týmu Německo (Jannik Kohlbacher). (31:22)

56
    Němci zkusili nahazovačku, ta jim nevyšla. (31:22)
    55
    Julen Aguinagalde se trefuje v pádu z pivota. (31:22)
    55
    Hendrik Pekeler se protlačil ke střele a o zem překonal Péreze de Vargase. (30:22)