Portugalete – Real Betis 0:3 (kon.) | Sestao River – Ath. Bilbao 0:4 (kon.) | Orihuela – Villarreal 1:2 (po pr.)
Tamaraceite – Granada 0:1 (kon.)
Orihuela FC
1:2 (0:0)
Villarreal CF
Sobota 11.01.2020, 21:00Španělský pohár

Je dobojováno! Dnešní zápas by se dal popsat takto — Aitor v.s. Villarreal. Domácí brankář se prezentoval životním výkonem, jenomže jeho spoluhráčům v závěru došly síly, a tak se kvůli smolnému gólu v samotném závěru loučí se španělským pohárem.
    Villarreal spasil dvojicí gólů Gerard Moreno, který nastoupil až v druhém poločase, i když si měl nejspíše dnes odpočinout. (23:37:45)

Držení míče: 24 % : 76 %.
    Střely na branku: 4:15. Střely mimo: 3:17. Rohy: 3:20. Ofsajdy: 2:6. Fauly: 12:15.

120+2

120+1
    Nad rámec základní hrací doby se ve druhém poločase odehraje jedna minuta.
    118. G. MORENO - 1:2

118
    Villarreal právě vstřelil branku!
    S největší pravděpodobností je rozhodnuto! Podruhé v utkání se prosazuje GERARD MORENO, tentokrát ale se štěstím, neboť jeho pokus tečoval bránící hráč.

117
    Aitor znova v akci, tentokrát lapil střelu k levé tyči. Životní výkon mladého brankáře, o němž určitě ještě uslyšíme.

114
    Střídání v týmu Orihuela FC: ze hřiště odchází Pitu, přichází Fondarella.

113
    Gerard Moreno se postaral o druhou branku Villarrealu, ta ale není kvůli ofsajdu uznána.

112
    Je to neuvěřitelné, ale hostům se již podařilo vyprodukovat 40 střel. O to více je zarážející, že Orihuela stále drží remízu.

110
    Ani Cazorla nepřekvapil Aitoru, jenž dnes disponuje již jedenácti zákroky.

109
    Aitor vyrazil prudkou střelu jen před sebe, měl tím pádem velké štěstí, že se míč neodrazil k některému ze soupeřů.

108
    Moreno si navedl míč na střed a snažil se zatočit svou střelu a vzdálenější tyč, kterou ovšem minul.

107
    Podobný projektil vyslal i hráč na druhé straně hřiště, Aitor vyboxoval míč.

106
    Hned a úvod tu byla dobrá příležitost pro Orihuelu, střela domácího fotbalisty ale Fernandeze nepřekvapila.