Saint-Étienne – Nantes 0:2 (kon.) | Dijon – Lille 1:0 (kon.) | PSG – Monaco 3:3 (kon.)
Dijon FCO
1:0 (0:0)
Lille OSC
Neděle 12.01.2020, 17:00 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 20. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (19:03:36)

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 9:6. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 11:20.

Je dobojováno a domácí Dijon se dočkal výhry nad favoritem. Druhá půle byla o tlaku Lille a snaze o srovnání skóre, jenže veškeré akce končily na skvělé obraně a stejně skvělém brankáři Gomise. Vniveč tak přišla dlouhá přesilovka, hosté navíc sami přišli o vyloučeného hráče, v 67. minutě byl po druhé žlutá kartě vyloučen Boubakary Soumaré. Gólu jsme se ve druhé půli nedočkali a zápas tak skončil výsledkem 1:0. Dijon se výhrou posunul na 16. místo s 21 body, Lille je páté s 31 body.

90+4

90+3
    Zleva i zprava posílají hosté pasy před Goise, na obraně Dijonu je tyto míče bezpečně odvracet. A to se jim daří.
    90+2. Araújo trefil pouze boční síť

90+2
    Do odraženého míče se z dálky opřel hostující Araújo, jeho dělovka však skončila na boční síti Gomisovy branky.

90+1
    Dlouhé nákopy před branku Dijonu, je to však docela na náhodu. Domácí zvládají odvracet.

90
    Rozhodčí bude nastavovat čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Mounir Chouiar, přichází Jordan Marié.

88
    Tlak Lille vrcholí, je v tom ale hodně křeče a Victor Osimhen se navíc dopustil útočného faulu.

87
    Gomis byl u míče dříve i v případu pasu na Osimhena, přichází jeho daleký odkop na útočnou polovinu.

86
    Po Gomisově centru přišla prudká hlavička, šla však přesně doprostřed branky a Gomis navíc předvedl výborný reflex.

85
    Už tu ale zase bylo Lille, jmenovitě Bamba, jeho tvrdou střelu z úhlu vyrazil Gomis na roh.

85
    Už je po standardní situaci a Dijon míří co nejdál od vlastní branky.

84
    Střídání v týmu Lille OSC: ze hřiště odchází Nanitamo Jonathan Ikoné, přichází Benjamin André.

83
    Sražená střela, Lille bude rozehrávat rohový kop. Pied si ale nejprve převlékne roztržené trenýrky.

82
    Centr za centrem létají před Gomise, obrana Dijonu zvládá většinu pokusů odvrátit.