Udinese – Sassuolo 3:0 (kon.) | Fiorentina – Spal 1:0 (kon.) | Sampdoria – Brescia 5:1 (kon.)
Turín – Bologna 1:0 (kon.) | Hellas Verona – Janov 2:1 (kon.) | AS Řím – Juventus 1:2 (kon.)
Udinese Calcio
3:0 (1:0)
US Sassuolo Calcio
Neděle 12.01.2020, 12:30 • Dacia Arena • Italská Serie A • 19. kolo

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (14:32:25)

Ve druhém poločase byla zcela klíčová 68. minuta, kdy Ken Sema po slabší herní pasáži domácího celku nečekaně rozvlnil síť. Jeho trefa od pravé tyče předznamenala budoucí vývoj. Sassuolo se zkoušelo hnát za vyrovnáním, často nechávalo otevřená zadní vrátka a toho v nastavení využil Rodrigo de Paul. Udinese se po vítězství v poměru 3:0 dostává na 11. místo italské Serie A, Bologna s Veronou mají ale ještě zápasy k dobru. Sassuolo by po dnešní porážce mohla přeskočit Fiorentina, která hraje na domácím hřišti už od 15:00.

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 9:5. Střely mimo: 5:5. Rohy: 6:11. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 12:13.

90+5

90+5
    Rozhodčí po sérii faulů nechává hru plynout.

90+4
    Teodorczyk v poslední minutě nastavení vyslal střelu z hranice pokutového území. Míč pohlídal brankář Sassuola.

90+3
    Ještě volný přímý kop pro hosty.
    90+1. Rodrigo de Paul - 3:0

90+1
    Udinese právě vstřelilo branku!
    Velkou aktivitou dnes oplýval RODRIGO DE PAUL, nakonec se dočkal i gólu. Po rychlé protiakci mu míč předložil Seko Fofana a De Paul technickou střelou překonal Consigliho. Asistence: Seko Fofana.

90
    Zpoza vápna jedovatou střelou prověřil gólmana Kyriakopoulos.

89
    Jajalo teď vystřelil opravdu slabě, hosté mají nicméně tlak.

86
    Poslední střídání Sassuola. Kiriakopoulos nahrazuje Rogéria na levé straně obrany.

86
    Zpoza vápna pálil nepřesně Magnanelli.

85
    Polský útočník Teodorczyk se v závěru utkání podívá na hrací plochu. Splněno má Okaka, který už si plácá se svými spoluhráči ze střídačky.

83
    Hra se teď přenesla z levé na pravou polovinu hřiště. Muldur vybídnul ke skórování Traoreho, kterému se balón svezl z kopačky a skončil v zámezí.

82
    Pas na přední tyč neměl šanci na úspěch. Domácí drží čisté konto.

81
    Sassuolo po rychlém kontru vybojovalo alespoň roh. Balon odvrátil Larsen.

80
    Centr od pravého rohového praporku a další práce pro Consigliho.

79
    Otevřených vrátek v obraně hostujícího mužstva chtěl využít i Pussetto. Jeho rána skončila v bloku.