Udinese – Sassuolo 3:0 (kon.) | Fiorentina – Spal 1:0 (kon.) | Sampdoria – Brescia 5:1 (kon.)
Turín – Bologna 1:0 (kon.) | Hellas Verona – Janov 2:1 (kon.) | AS Řím – Juventus 1:2 (kon.)
Hellas Verona
2:1 (0:1)
Janov CFC
Neděle 12.01.2020, 18:15 • Marc Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 19. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:10:20)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 2:0. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:22.

Je konec. Verona otočila nepříznivý stav po poločase a zvítězila na domácí půdě poměrem 2:1. O jedinou branku hostů se postaral ve 41. minutě Sanabria. Druhá polovina zápasu ale byla zcela v režii domácích a v 55. minutě srovnal z penalty Verre a o deset minut později vstřelil rozhodující gól Zaccagni.

90+6

90+5
    Úplně poslední šance hostů, kteří získali autové vhazování na polovině soupeře.

90+4
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Valerio Verre, přichází Paweł Dawidowicz.

90+3
    Hosté nyní kombinují na levé straně a posléze se dostali do vápna, ale tam přišel útočný faul.

90+2
    Janov si absolutně neví rady kudy projít a oba dva celky by už asi byly i rády za konec zápasu.

90+1
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Sufján Amrabat, přichází Emmanuel Badu.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Sufján Amrabat má nějaké zdravotní problémy a vypadá to, že bude muset střídat.

88
    Střídání v týmu Hellas Verona FC: ze hřiště odchází Mattia Zaccagni, přichází Giampaolo Pazzini.

86
    Verona skvěle zvládá konec tohoto klání a vypadá to, že zcela jistě zůstanou tři body doma.

85
    Opět se kulatý nesmysl ocitl mimo hřiště a Verona tak bude mít další autové vhazování.

84
    Následně přišel faul ze strany domácích ve středu hřiště a hosté tak mohou něco vymyslet.

83
    Tentokrát se už balón ocitl mimo hrací plochu a Janov bude mít autové vhazování na své polovině.

82
    Janov se sice na chvíli dostal na polovinu soupeře, ale rychle zase přišel o míč.

80
    Verona se stále snaží kontrolovat míč ve středu hrací plochy a nikam se nežene.

79
    Andrea Favilli si chtěl vymodlit pokutový kop, ovšem jeho simulaci musel vidět snad i slepý a sudí mu tak ukázal žlutou kartu.