Escobedo – Sevilla 0:5 (kon.) | Cacereño – Eibar 1:2 (kon.) | Reyes – Espanyol 0:2 (kon.)
Real Jaén – Levante 1:1 (4:5 po pen.) | Ceuta – Real Sociedad 0:4 (kon.) | Mérida – Celta Vigo 1:4 (kon.)
AD Ceuta FC
0:4 (0:0)
Real Sociedad San Sebastian
Neděle 12.01.2020, 16:00 • Estadio Municipal Alfonso Murube, Ceuta • Španělský pohár

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (17:57:50)

V prvním poločase zvládla Ceuta svému zkušenějšímu sokovi jakž takž vzdorovat, po změně stran jsme ale byli svědky naprosto rozdílného obrazu hry. Mezi 55. a 61. minutou Real odskočil do tříbrankového vedení a bylo vymalováno. Poslední pojistku pak přidal Barrenetxea, který coby osmnáctiletý mladík ukázal velký potenciál. Ceuta v ojedinělých fázích utkání dokázala zahrozit i na útočné polovině hřiště, jenže k pořádnému zakončení se neprobojovala. Ani jedna její střela nemířila mezi tři tyče. Sociedad má ze dvou zápasů v Copa del Rey skóre 12:0 a bez potíží postupuje dál. Ceuta – Real Sociedad 0:4.

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 0:10. Střely mimo: 5:11. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 10:15.

90+2

90+2
    Portu vybídl Williana vzdušným pasem, který se však k adresátovi nedostal.

90+1
    Faulovaný Merino s rozehrávkou na vlastní polovině nespěchal.

90+1
    Atmosféru druhého kola Copa del Rey si hráči Ceuty vychutnají ještě dvě minuty.

89
    Ceuta nakrátko rozehrála rohový kop z levé strany. K hlavičce se po následném centru odhodlal González, míč se však snesl jako padající list do rukavic Remira.

88
    Isak zahazuje další šanci poté, co balón těsně před jeho nártem poskočil po přihrávce Porta.

87
    Slušně se probudil Sánchez. Jeho střela plachtila z velké dálky, a také proto skončila vedle levé tyče.

85
    Sluníčko se objevuje nad Estadio Municipal Alfonso Merube, domácím hráčům to ale příliš energie nepřináší. Teď už působí opravdu unaveně a pouze se brání tlaku Sociedadu.

84
    Ke střele zpoza šestnáctky natáhl Merino, levou nohou nezamířil přesně.

83
    Oba týmy jsou teď na ostří nože. Další přestupek má na svědomí Merino.

82
    Žlutí se i na druhé straně. Šlapák předvedl střídající Willy.

81
    Mladík Sociedadu Barrenetxea si neodpustil komentář k výroku rozhodčího, dostává žlutou kartu.

80
    Většina fotbalistů dohrává zápas bez výraznějšího nasazení. Výjimku tvoří Isak, který se po pravé straně znovu prodíral za obranu.

78
    Dva góly si dnes na svůj účet připsal Sangalli. Teď přepouští místo Brazilci Josemu.

78
    Rozehrávku na střed ukořistil Maruja, Chakir poté pálil vedle.

77
    Střídající Núnez se připomenul obraně prvoligového celku. Střela vyslaná dva metry před vápnem nezapadla mezi tři tyče.