Minnesota – Vancouver 1:4 (kon.) | Detroit – Buffalo 1:5 (kon.) | Arizona – Pittsburgh 3:4 (1:2 po s.n.)
Florida – Toronto 8:4 (kon.) | New Jersey – Tampa 3:1 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
4:3 (3:1, 1:1, 0:1)
HC Dukla Jihlava
Pondělí 13.01.2020, 17:30 • KHNP Aréna • Chance liga - o účast v předkole • 11. kolo

58:15
    Velká komplikace pro Duklu. Jiří Fronk hákoval Václava Čejku a míří si odpočinout na dvě minuty.

51:32
    Adam Zeman teď na dvě minuty oslabuje svůj tým. Provinil se hákováním. Třebíč má přesilovku.

33:39
    Třebíč špatně střídala. Jihlava má dvacet vteřin dlouhou přesilovku 5/3.

32:19
    Jihlava může snížit. Vyloučen je Matěj Psota na dvě minuty zadržení

22:53
    Na dvě minuty je vyloučen jihlavský Hrala za hákování. Využije Třebíč i třetí přesilovku v zápase?

16:08
    Třebíč ,má další přesilovku. Střelec jihlavského gólu Pekr je vyloučen za podražení.

12:08
    Třebíč má k dispozici první přesilovku. Na dvě minuty odchází jihlavský Lichanec za podražení.

02:48
    Jihlava se dostávala do velké šance. Na poslední chvíli zatáhl za záchranou brzdu Marek Laš, který si odchází odpočinout na trestnou lavici a bude doufat, že na ní vydrží celé dvě minuty.

Pavel Mandát

Branky a nahrávky: 7. Šťovíček (Nedvídek), 14. Bittner (Nedvídek, Szathmáry), 17. Bittner (Szathmáry), 28. Nedvídek (Nedbal, Šťovíček) – 14. Pekr (Piegl, Poletín), 40. Fronk (Illéš), 42. Pekr (Anděl, Poletín)

SK Horácká Slavia Třebíč: Do. Svoboda (Jekel) – Szathmáry, Nedbal, V. Čejka, Glover, Kowalczyk, Hort, Jenáček – Laš, Nedvídek, Šťovíček – Psota, Bittner, P. Kratochvíl – Malec, Tadeáš Král, T. Havránek – Podlaha, Václavek, Ferda.
    HC Dukla Jihlava: Jan Brož (Chaloupek) – J. Pohl, Staněk, Piegl, D. Kolář, Půža, J. Holý – Čachotský, Fronk, Illéš – Anděl, Poletín, Pekr – V. Brož, Skořepa, A. Zeman – Hrala, Lichanec, T. Harkabus.