HC Litvínov – Plzeň 2:6 (kon.)
konec
HC Litvínov
2:6 (1:1, 0:3, 1:2)
HC Škoda Plzeň
Úterý 14.01.2020, 17:00 • ZS Ivana Hlinky, Litvínov • turnaj O Pohár DHL • 24. kolo
Partner:
   
  52:16
  Kroupa se dostal ke střele z první z pravého křídla. Mířil těsně nad beton, ale Micka si tento prostor dokázal pohlídat.
   
  48:21
  Plzeň právě vstřelila branku!


  Tak tohle byla hokejová paráda! DANIEL MALÁK vyrazil z vlastní třetiny, poté doslova proskočil skrz litvínovské beky a tvrdou střelou z dolní části kruhu propálil Pejsara. Bez asistence.
   
  43:37
  Vyloučení v týmu HC Litvínov (Stehlík – 2 min., vysoká hůl).
   
  41:44
  Plzeň právě vstřelila branku!


  Tvrdá rána pro domácí! Z rohu hřiště se dostal puk na TOMÁŠE ČERMÁKA, jehož střela příklepem doputovala za brankovou čáru po odrazu od Pejsarova lokte. Asistence: Šuhaj.
   
  41:21
  Litvínov právě vstřelil branku!


  Máme tu snížení! Na rozdíl dvou branek upravuje skóre DANIEL JOUZA, který střelou z pravé strany překonal Micku. Bez asistence.
   
  35:49
  Kopic ujel všem svým pronásledovatelům a řítil se na Pejsara! Do pedálů však šlápl i Bartoš, který tak Kopicovi brejk znepříjemnil a vytlačil ho do kraje. Šikovné forhendové zakončení bylo sice efektní, leč neefektivní, protože minul branku.
   
  33:38
  Hra se přesunula zpět k litvínovské brance. V akci 2 na 1 střílel Kopic do prázdné branky, ale proti byl skvělým zákrokem Pejsar.
   
  33:32
  Na druhé straně v brejku Bartoš trefil beton položeného Micky!
   
  33:02
  Na Špačka zívala prázdná branka, ale plzeňský forward minul!
   
  32:07
  Vyloučení v týmu HC Litvínov (Fišer – 2 min., hákování).
   
  28:48
  Střídání v týmu HC Litvínov: ze hřiště odchází Zajíček, přichází Pejsar.
   
  28:48
  Plzeň právě vstřelila branku!


  TOMÁŠ ČERMÁK chladnokrevnou střelou nad beton využívá trestné střílení!
   
  28:48
  Po Hávově hákování pojede Plzeň trestné střílení!
   
  28:35
  Plzeň právě vstřelila branku!


  Nedáš, dostaneš. Tuhle starou hokejovou hlášku si teď musí říkat na litvínovském zimním stadionu snad každý. Po obrovské šanci Stehlíka z protiútoku prostřelil Zajíčka STANISLAV VAJNER. Asistence: Špaček.
   
  28:21
  Stehlík aktivním napadáním vystihl puk od Pánka a z bezprostřední blízkosti trefil lapačku brankáře Micka.
   
  24:02
  Plzeň právě vstřelila branku!


  Štěstí se po domácích usmálo i na Plzeň! Ženíšek zkoušel prostřelit Zajíčka z pravé strany, ale neuspěl. Kdo však uspěl je VÁCLAV ADAMEC, od jehož kalhot se puk odrazil do prázdné branky. Asistence: Jiříček, Ženíšek.
   
  23:00
  Vyloučení v týmu HC Litvínov (Bartoš – 2 min., podrážení).
   
  19:54
  Bartoš se Stehlíkem a Kyselou vjeli do útočného pásma. Bartoš si z levého křídla mohl jako cíl přihrávky vybrat oba spoluhráče. Jeho volba padla na Kyselu, jenž tahem vystřelil do náručí Micky.
   
  18:35
  Hocelík se před vlastní brankou nechal obrat o puk. Ženíšek poté přihrál na Adamce, který forhendovou kličkou překonal Zajíčka. Plzeňští už slavili branku, ale rozhodčí těsně před zakončením pískl do píšťalky a vyloučil Ženíška za hákování.
   
  15:06
  Adamec z dolní poloviny kruhu pálil do vrchní části branky. O pár chvil později pak i do odkryté části klece. Obě situace zaváněli brankou, ale to byl domácí svatyni nesměl bránit ve formě chytající Zajíček.
   
  14:44
  Vyloučení v týmu HC Litvínov (Kroupa – 2 min., držení).
   
  10:33
  Litvínov právě vstřelil branku!


  Tak tenhle gól vyžadoval notnou dávku štěstí! DAN BARTOŠ vyjel s pukem mezi kruhy a rozhodl se pro střelu příklepem. Tu namířil do chráničů jednoho z bránících hráčů. Od nich se však zbloudilá střela odrazila k levé tyčce, přesně do protipohybu brankáře. Asistence: Vopat.
   
  07:08
  Vyloučení v týmu HC Litvínov (Šubrt – 2 min., podrážení).
   
  05:45
  Plzeň právě vstřelila branku!


  Máme tu první gól utkání! První střela skončila na tyči, ale po odrazu z rohu hřiště měl MAREK KOPIC kotouč znovu na své hokejce a z mezikruží překonal Zajíčka, před nímž stál shluk hráčů. Asistence: Ženíšek.

  Petr Význer

  Branky a nahrávky: 11. Bartoš (Vopat), 42. Jouza – 6. Kopic (Ženíšek), 25. Adamce (Jiříček, Ženíšek), 29. Vajner (Špaček), 29. Čermák, 42. Čermák (Šuhaj), 49. Malák


  HC Litvínov: Zajíček (Pejsar) – Bártek, Hocelík, Šubrt, Kitzberger, Kroupa, Háva, Miškovič – Skuhrovec, Kysela (C), Vopat, Stehlík, Limanovský, Bartoš, Jouza, Fišer, Kovačič
  HC Škoda Plzeň: Micka (Pícl) – Špaček, Jiříček, Pánek, Vajner, Kovařík, Malák (C) – Kvasnička, Hollar, Kopic, Adamec, Šuhaj, Marcel, Čermák, Tůma, Malát, Ženíšek, Soukup

  Rozhodčí: Bejček – Svobodová, Frodl