Luleå – Frölunda | 1:3 (kon.) | | | Mountfield HK – Djurgården | 3:0 (kon.) |
Plzeň – Liberec | 3:2 (kon.) | | | Pardubice – Olomouc | 3:2 (3:2 po s.n.) |
Montreal – Calgary | 2:0 (kon.) | | | NY Rangers – NY Islanders | 6:2 (kon.) | | | Philadelphia – Boston | 6:5 (1:0 po s.n.) |
Washington – Carolina | 2:0 (kon.) | | | St. Louis – Anaheim | 4:1 (kon.) |
Chabarovsk – Kazaň | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Kunlun – Novosibirsk | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Barys – Ufa | 5:3 (kon.) |
Čeljabinsk – Magnitogorsk | 2:1 (kon.) | | | Čerepovec – Jekatěrinburg | 3:1 (kon.) | | | N.Novgorod – Soči | 2:1 (po pr.) |
CSKA Moskva – Minsk | 5:1 (kon.) | | | Petrohrad – Riga | 3:0 (kon.) | | | Viťaz – Jokerit | 2:3 (kon.) |
HC Slovan – Košice | 6:1 (kon.) | | | MAC Budapešť – Nové Zámky | 3:4 (po pr.) |
Pov. Bystrica – SR 18 | 2:3 (po pr.) |
konec
Severstal Čerepovec
3:1
(0:0, 1:0, 2:1)
Avtomobilist Jekatěrinburg
50:52
|
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Brooks Macek – 2 min., podrážení).
|
|
49:28
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Nikita Chlystov – 2 min., hrubost).
|
|
41:12
|
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Vjačeslav Litovčenko – 2 min., hákování).
|
|
38:04
|
Vyloučení v týmu Severstal Čerepovec (Arturs Kulda – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
30. Markovin (Petunin, Kodola), 44. Geraskin, 56. Monachov (Geraskin, Jakimov) – 45. Trjamkin (Holland, Gurkin)
Rozhodčí: Gamalej, Olenin – Stroganov, Šadrin
Diváci: 3 134
Neproměněná penalta:
Severstal Čerepovec:
Šugajev (Chakimov) – Chochlov, Makejev, A. Kulda, Provolněv, Kudako, N. Chlystov, Rogov – Trubačjov, Monachov, Jakimov – J. Jakovlev, Kapustin, Geraskin – Kodola, Markovin, Petunin – J. Bodrov, Nevolin, A. Alexejev – J. Morozov.
Náhradníci:
Trenér:
Avtomobilist Jekatěrinburg: Fomin (Galkin) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin, Gurkin, Stasenko, D. Bodrov, Mamkin, D. Zajcev – Golyšev, Dawes, Macek – Holland, Sexton, Mozer – Chripunov, Dacjuk, A. Garejev – Platt, Rassejkin, Ovčinnikov – Litovčenko.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Avtomobilist Jekatěrinburg: Fomin (Galkin) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin, Gurkin, Stasenko, D. Bodrov, Mamkin, D. Zajcev – Golyšev, Dawes, Macek – Holland, Sexton, Mozer – Chripunov, Dacjuk, A. Garejev – Platt, Rassejkin, Ovčinnikov – Litovčenko.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gamalej, Olenin – Stroganov, Šadrin
Diváci: 3 134
Denisa Józsová