Chabarovsk – Kazaň 2:3 (0:2 po s.n.) | Kunlun – Novosibirsk 4:5 (1:2 po s.n.) | Barys – Ufa 5:3 (kon.)
Čeljabinsk – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Čerepovec – Jekatěrinburg 3:1 (kon.) | N.Novgorod – Soči 2:1 (po pr.)
CSKA Moskva – Minsk 5:1 (kon.) | Petrohrad – Riga 3:0 (kon.) | Viťaz – Jokerit 2:3 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 1:0)
HK Soči
Úterý 14.01.2020, 17:00 • KRK Nagornyj, Nižnij Novgorod • KHL

60:51
    V době kůrovce třeba dřevorubce a Sean Collins by se v českých lesích zcela jistě uživil, jelikož ukázkově rozpůlil za vlastní klecí soupeři hokejku. Dvě minuty, sekání.

49:39
    Těžké chvíle pro domácí budou nyní následovat, jelikož ve středním pásmu poměrně nedisciplinovaně zahrál střelec jediné domácí branky Sergej Zborovskij, jenž jde ven za napadení.

42:49
    Morgan Ellis je za druhý zákrok vyloučen na dvě minuty za hrubost.

41:46
    Anton Šenfeld dnes hraje velice dobře. Prosmýkl se mezi dvěma hráči a Damir Rachimullin jej podrazil, takže si domácí zahrají další přesilovou hru. Dlužno říct, že přesilovky zatím Torpedu dnes zhola nejdou.

36:46
    Ilja Proskurjakov jakožto gólman dostává dvě minuty za zdržování hry a před koncem druhé třetiny jde Torpedo do přesilové hry. Oslabení si samozřejmě za Proskurjakova odsedí spoluhráč.

34:12
    Po sekání Danila Verjajeva je tu slibná šance hostí, jak otočit ve druhé třetině vývoj zápasu. Za sekání jde ven Danil Verjajev.

30:54
    Domácí budou mít výhodu přesilové hry, jelikož Vjačeslav Leščenko se před vlastní klecí dopustil nedovoleného bránění.

08:11
    Kirill Urakov se dostal ve středním pásmu u střídaček k puku pozdě a z nouze mu nezbylo nic jiného, než zahákovat soupeře.

04:38
    První přesilová hra přichází na straně domácích. Ty Rattie se uvolnil ve středním pásmu a už si chtěl najíždět přes modrou, když ho podrazil Morgan Ellis a putuje na trestnou lavici.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 12. Zborovskij (Shore, Ch. Genoway), 64. D. Iljin (Bočarov) – 26. Lugin (Collins)

Torpedo Nižnij Novgorod: Lindbäck (Tichomirov) – Barancev (C), Orlov, Ch. Genoway, Volčenkov (A), Zborovskij, Mišarin, Minejev – Varnakov (A), Shore, Žafjarov – Schroeder, Šenfeld, Rattie – D. Iljin, Bočarov, Belevič – Urakov, Počivalov, Verjajev.
    HK Soči: Proskurjakov (Nalimov) – Ellis, Rundblad, Bertilsson, Pogorišnyj, J. Alexandrov, A. Petrov (A), Gordějev – Lugin (C), Leščenko, Collins (A) – Starkov, R. Rosén, Altybarmakjan – Točickij, Mosaljov, Šmeljov – Vyglazov, Rybakov, Rachimullin – Makarenko.

Rozhodčí: Roman Gofman, Alexej Ravodin – Jevgenij Antonov, Jaroslav Parikov