Chomutov – Přerov 1:2 (po pr.)
po prodl.
Piráti Chomutov
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
HC ZUBR Přerov
Úterý 14.01.2020, 17:30Chance Liga - o pořadí v play-off • 12. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
  60:42 Tomáš DOLEŽAL - 1:2
   
  60:42
  Přerov právě vstřelil branku!
  Utkání nakonec rozsekne celkem jednoduchá střela TOMÁŠE DOLEŽALA, který k asistenci přidává i vítěznou branku. Hostující útočník se prosadil střelou z pravého kruhu. Asistence: Roman Pšurný.
  42:45 Nicolas HLAVA - 1:1
   
  42:45
  Piráti právě vstřelili branku!
  A hned po vhazování máme srovnáno, Piráti se prosazují v oslabení. Nahození Viktora Langa od modré čáry tečoval před brankou NICOLAS HLAVA. Asistence: Viktor Lang a Petr Stloukal.
  15:23 Roman PŠURNÝ - 0:1
   
  15:23
  Přerov právě vstřelil branku!
  Po vhazování ale jde už hostující celek do vedení po takové nenápadné akci. Tomáš Doležal přetlačil obránce a dostal se s kotoučem za branku. Z této pozice našel ROMANA PŠURNÉHO, který zakončil k levé tyčce – Pavlát neměl šanci zakročit. Asistence: Tomáš Doležal a Jakub Navrátil.

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 43. Hlava (Lang, Stloukal) – 16. Pšurný (T. Doležal, Navrátil), 61. T. Doležal (Pšurný)


  Piráti Chomutov: Pavlát (Altrichter) – Rýgl, Žovinec, Blaha, R. Havel, Štochl, Lang, Seemann – Rudovský (A), J. Sklenář, Chrpa (A) – Stloukal, Pitule, Hlava – Llewellyn, J. Svoboda, Tomica (C) – Matyáš Svoboda, Koláček.
  HC ZUBR Přerov: Petrásek (Klimeš) – Kubeš, Forman, Šnajnar, Weinhold, Dřímal, Krisl (C) – Navrátil, Pšurný (A), T. Doležal – Číp, Hejcman, Berger – Š. Kratochvil, M. Kratochvil, Goiš – F. Dvořák, Süss, Matěj Svoboda – Indrák.

  Rozhodčí: Sýkora, Šindel – Kotlík, Šimánek

  Diváci: 1 688