HC Slovan – Košice 6:1 (kon.) | MAC Budapešť – Nové Zámky 3:4 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
6:1 (0:0, 3:1, 3:0)
HC Košice
sk Úterý 14.01.2020, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Tipos Extraliga (SR) • 41. kolo

59:53
    Štajnoch dve minúty za krosček a dve minúty za hrubosť, Milý dve minúty za hrubosť, Košice bude hrať presilovku.

59:12
    Slovan Bratislava dal gól!
    JOE BASARABA ušiel po pravej strane a Košarišťanovi to zavesil pod brvno. Asistencia: Radovan Bondra.

56:56
    Meszároš pálil príklepom spoza ľavého kruhu, Košarišťan v pokľaku puk kryje vo svojom náručí.

55:45
    Košice hrali vabank bez brankára, Šedivý z obranného pásma puk poslal do stredného a RADOVAN BONDRA puk poslal do opustenej bránky hostí. Asistencia: Eduard Šedivý.

54:34
    Tak to bolo rýchle, Slovan vyhral buly, od modrej z ľavej strany puk na bránku poslal Sersen a pred Košarišťanom puk umne za jeho chrbát sklepol MILAN KYTNÁR. Asistencie: Michal Sesren a Joe Basaraba.

54:21
    Nedovolené bránenie a dvojka pre Rapáča, nuž a presilovka pre Slovan.

47:04
    Koch vystrelil z ľavej strany, Brust puk zrazil pred seba a v dorážke tiesnený Klhůfek po teči jedného z domácich puk poslal oblúčikom ponad bránku Brusta.

43:36
    Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a dve minúty pre Meszároša, Košice budú hrať presilovku.

36:41
    Sersen vystrelil príklepom, Matoušek puk zblokoval na bránku hostí. Košarišťan puk zrazil dole na ľad a TOMÁŠ MATOUŠEK v dorážke pohodlne uspel. Asistencie: Michal Sersen a Jindřich Abdul.

35:51
    Sersen pálil od modrej z jej stredu príklepom, Košarišťan šiel do pokľaku a puk schoval vo svojom náručí.

35:31
    Nedovolené bránenie v podaní Pavlina a presilovka pre Slovan.

32:08
    Abdul vozil puk na hokejke a zbavil sa dvoch hráčov súpera, vystrelil z ľavého kruhu a jeho puk sa cez brvno bránky hostí alebo rúčku hokejky Košarišťana puk skončil na ochrannom skle.

30:25
    Košice dali gól!
    Hostia vyrobili akciu a puk poslali po ľade na Brusta, Barry ho nemal pod svojou kontrolou a spoza bránkovej čiary puk pomedzi jeho betóny do bránky zasunul DÁVID SKOKAN. Asistencia: David Květoň.

29:30
    Kytnár priviezol puk k bránkovisku z ľavej strany a zakončil, Košarišťan cez betón poslal puk pred seba a k dorážke sa dostal Urbánek, Košarišťan puk v pokľaku schoval vo svojom náručí.

27:20
    Repe dostal dve minúty za hákovanie a Slovan bude pokračovať v hre svojou presilovkou.

27:20
    Slovan vyrobil akciu a po skrumáži pred bránkou hostí puk za chrbát Košarišťana poslal JAKUB URBÁNEK. Asistencie: Milan Kytnár a Martin St. Pierre.

25:53
    Za vyhodenie puku a zdržiavanie hry dve minúty pre Růžičku a presilovka pre Slovan.

23:44
    Šedivý na pravej strane pri bránkovisku svojim pukom opečiatkoval konštrukciu bránky Košíc, Slovan mal hostí pod tlakom a k zakončeniu sa dostal na pravej strane pri bránkovisku Abdul. Košarišťan poslal puk späť do hry.

22:02
    Bačik si na ľavom kruhu vymenil puk s Pulišom, ktorý mu ho vrátil pred bránkovisko a PATRIK BAČIK puk poslal do bránky hostí. Asistencia: Radovan Puliš.

20:34
    Brust bol vonku z bránky a k odrazenému puku sa na vnútornej strane ľavého kruhu dostal Slovák, ktorý puk poslal do ľavej žrde bránky domácich.

19:57
    Koch a Štajnoch po dve minúty za hrubosť, v hre budeme pokračovať štyria proti štyrom. Pred týmto vylúčením na ľavom kruhu Meszároš odstavil od puku Chovana a Belluš si chcel niečo vyrozprávať s Brustom, čiarový im v tom zabránil a emócie na ľade naberali na sile.

07:10
    K odrazenému puku sa medzi kruhmi dostal Puliš, zakončil z prvej, Košarišťan puk poslal do rohu klziska.

03:44
    Nedovolené bránenie a dve minúty pre Ziga, hostia si zahrajú ako prví presilovú hru v dnešnom dueli.

02:52
    Milý a Skokan sa dostali do prečíslenia dva na jeden, Milý poslal puk z pravej strany pred bránku, našiel Skokana, ktorý pohotovo zakončil a jeho puk zastavila konštrukcia domácej bránky.

Vladimír Korduliak

Branky a nahrávky: 23. Bačik (Puliš), 28. Urbánek (Kytnár, St. Pierre), 37. Matoušek (Sersen, Abdul), 55. Kytnár (Sersen, Basaraba), 56. Bondra (Šedivý), 60. Basaraba (Bondra) – 31. Skokan (Květoň)

HC Slovan Bratislava: Brust (Habal) – Bačik, Sersen (C), Štajnoch, Meszároš (A), Šedivý, Kučný, Demo – Puliš, Zigo, Abdul – Basaraba, St. Pierre, Bondra – Kukumberg (A), Kytnár, Matoušek – Jendek, Urbánek, Žitný – Petráš
    HC Košice: Košarišťan (Škorvánek) – Růžička, Slovák, Koch (A), Pavlin, Repe, Čížek (A), Zeleňák – Haščák, Skokan (C), Květoň – Klhůfek, Chovan, Belluš – Suja, Bortňák, Rapáč – Jokeľ, Eliáš, Milý

Rozhodčí: Baluška, D. Konc st. – Synek, J. Konc ml.

Diváci: 9.445