Buffalo – Vegas 4:2 (kon.) | Toronto – New Jersey 7:4 (kon.) | Tampa – Los Angeles 4:3 (2:1 po s.n.)
NY Islanders – Detroit 8:2 (kon.) | Pittsburgh – Minnesota 7:3 (kon.) | Columbus – Boston 3:0 (kon.)
Ottawa – Chicago 2:3 (po pr.) | Winnipeg – Vancouver 4:0 (kon.) | Colorado – Dallas 2:3 (po pr.)
Edmonton – Nashville 4:2 (kon.) | Arizona – San Jose 6:3 (kon.)
HC Baník Sokolov
4:1 (0:0, 0:1, 4:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 15.01.2020, 18:00 • Zimní stadion Sokolov, Sokolov • Chance liga - o účast v předkole • 12. kolo

56:52
    Vladislav Houška dostal dvě minuty za sekání a Ústí nad Labem si zahraje v závěru přesilovou hru. Skóre 4:1.

56:36
    Vladimír Brož závěr neunesl a dostal osobní trest na deset minut za nesportovní chování. Hořký konec.

55:31
    Vladimír Brož fauloval v pravém rohu obranného pásma svého týmu a dostal dvě minuty za hákování.

54:31
    Tomáš Vildumetz byl nyní vyloučen na dvě minuty za hákování a Sokolov má k dispozici třetí přesilovou hru.

41:06
    Tomáš Pšenička fauloval a za sekání byl vyloučen na dvě minuty. Bude se tedy hrát ve hře čtyři na čtyři.

39:33
    Ondřej Šafář byl v závěru druhé třetiny vyloučen za nedovolené bránění. Druhá přesilová hra pro hosty.

26:56
    Jakub Vrána byl vyloučen za nedovolené bránění a Ústí nad Labem si zahraje první přesilovou hru v zápase.

12:30
    Daniel Kružík fauloval v pravém rohu útočného pásma svého týmu a poté dostal dvě minuty za podrážení.

02:59
    Jakub Müller byl vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl a Sokolov si zahraje první přesilovou hru zápasu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 46. M. Zadražil (Švec, Přindiš), 47. Vrána (Urban, Stříbrný), 56. Osmík (Kverka, Stříbrný), 57. Švec (M. Zadražil, Vodička) – 32. O. Bláha (Kružík, Pšenička)

HC Baník Sokolov: Bednář (Fečo) – Kadeřávek, Přindiš (A), Vodička, P. Michálek, Šafář, A. Rulík – Houška, M. Zadražil (A), Švec – Osmík, Kverka (C), Křemen – Stříbrný, Vrána, Urban – Jiskra, Pařízek, Křehlík.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Stahl (Hamalčík) – Müller, Smetana (C), Vl. Brož (A), Mareš, Steinocher, Hes – Kružík (A), Pšenička, O. Bláha – J. Havel, Vildumetz, Filip – Jelínek, Kordule, Krliš – Grim.

Rozhodčí: Michal Kostourek, Martin Grech. Čároví: Miroslav Šimán, Martin Tvrdík