Trenčín – Karviná 0:0 (kon.) | Olomouc – Jihlava 3:1 (kon.) | Olomouc – Prostějov 0:2 (kon.)
Rijeka – Slovácko 1:2 (kon.) | Sparta – Ústí n/O 0:0 (zruš.) | Opava – Hlučín 1:1 (kon.)
SK Sigma Olomouc
3:1 (2:1)
FC Vysočina Jihlava
Středa 15.01.2020, 11:15 • UMT Řepčín, Olomouc • Přípravný zápas
    85. Falta (OLO) selhal ve stoprocentní možnosti

85
    Olomouc se dostala do brejku dva na jednoho, ale Falta po narážečce s Hálou míří ve vyložené pozici vedle levé tyče!

76
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Greššák, přichází Grygar.
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází González, přichází Spáčil.

70
    Po střele z velké dálky od Falty skvěle zasahuje Veselý, Vepřek se už k dorážce nedostal!
    67. ARROYO - 3:1

67
    Olomouc právě vstřelila branku!
    No a Sigma si v polovině druhé půle bere zpět dvoubrankový náskok! Po nadýchaném centru Látala z pravé strany hlavičkuje přesně k bližší konstrukci střídající LUIS ARROYO. Asistence: Radek Látal

64
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Buchta, přichází Trefil.
    60. Chok (JIH) trefuje tyč

60
    Blízko k vyrovnání byl nyní Chok, ale jeho tečovaná střela skončila jen na levé tyčce!

56
    Vepřek se zjevil osamocen u levé tyče, ale poté mířil vedle vzdálenější konstrukce!

46
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Chytil, přichází Arroyo.
    43. MIKUŠ - 2:1

43
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Vysočina okamžitě snižuje, RAJMUND MIKUŠ se totiž krásně trefuje přímo k levé konstrukci.
    42. Penaltový zákrok

42
    Tohle bude pokutový kop i na druhé straně! Rezek se řítil po pravé straně a Zima ho evidentně přistrčil.
    41. GONZÁLEZ - 2:0

41
    Míč si postavil PABLO GONZÁLEZ a s velkým štěstím penaltu proměňuje, brankáři Veselému opravdu nescházelo mnoho.

40
    Žlutou kartu dostává Veselý (FC Vysočina Jihlava).
    40. Penaltový zákrok

40
    Falta dostal krásnou přihrávku do běhu a postupoval sám, brankář Veselý ho ve vlastní šestnáctce evidentně podrazil. Následuje tak pokutový kop!

26
    Ritter ve slibně se rozvíjející akci podrazil Faltu a po zásluze vidí žlutou kartu.
    22. Chytil (OLO) ve vyložené možnosti selhal

22
    Tohle byla obrovská šance na zvýšení náskoku! Falta krásně uvolnil Chytila, který stanul tváří v tvář proti Veselému, ale zblízka ho překonat nedokázal. Následně se dostal ještě k dorážce Houska, jenomže ten mířil jen do boční sítě!
    10. HÁLA - 1:0

10
    Po nádherném centru za obranu od Falty přelstil ofsajdovou past MARTIN HÁLA a po samostatném úniku snadno překonal vyběhnutého brankáře Veselého. Asistence: Šimon Falta
    9. Hála (OLO) míří těsně vedle

9
    Sigma se mohla dostat do vedení, ale po centru z pravé strany od Greššáka pálí těsně vedle bližší tyče Hála!

Utkání bude sehráno zhruba o deset minut později vinou problémů Jihlavy při cestě do Olomouce.

Viktor Sandev

Branky: 10. Hála, 41. González (pen.), 67. Arroyo – 43. Mikuš (pen.)

Karty:   26. Ritter (JIH), 40. Veselý (JIH)

SK Sigma Olomouc: Buchta (64. Trefil) – Látal, Zima, Jemelka, Vepřek – Hála, Greššák (76. Grygar), Houska, Falta, González (76. Spáčil) – Chytil (46. Arroyo)
    Náhradníci: Trefil – Arroyo, Grygar, Spáčil

FC Vysočina Jihlava: Veselý – Vedral, Tlustý, Pojezný – Mikuš, Lacko, Ritter, Javůrek – Matulka, John, Rezek.
    Druhý poločas: Veselý – Svoboda, Šimko, Tijani, Novotný – Chok, Vaculík, Smejkal, Křivánek – Klobása, Koubek

Náhradníci: Lancman, Svoboda, Šimko, Tijani, Novotný, Chok, Vaculík, Smejkal, Křivánek, Klobása, Koubek