Watford – Tottenham 0:0 (kon.) | Manchester City – Crystal Palace 2:2 (kon.) | Norwich – Bournemouth 1:0 (kon.)
Southampton – Wolverhampton 2:3 (kon.) | West Ham – Everton 1:1 (kon.) | Arsenal – Sheffield Utd. 1:1 (kon.)
Brighton – Aston Villa 1:1 (kon.) | Newcastle – Chelsea 1:0 (kon.)
West Ham United
1:1 (1:1)
Everton FC
Sobota 18.01.2020, 16:00 • Olympijský stadion, Londýn • Anglická Premier League • 23. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:56:40)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 5:5. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:13.

Je konec. West Ham United remizoval doma s Evertonem 1:1. Velice vyrovnaný zápas tak rozděluje každému týmu spravedlivě po bodu. Dlouho jsme čekali na první branku, ale nakonec jsme se dočkali a to ve 40. minutě, když se prosadil Diop. Odpověď Evertonu ale byla okamžitá a ve 44. minutě srovnal Calvert-Lewin. Ve druhé půli jsme byli svědky pár šancí, ale branka už nepadla.

90+4

90+3
    Zabaleta za žádnou cenu přes sebe nepustil soupeře a uviděl za svůj faul žlutou kartu.

90+2
    West Ham získal volný kop uprostřed hrací plochy, ale následný nákop nepřinesl vůbec nic.

90+1
    Hostující hráč se sice dostal do zakončení zpoza vápna, ale ta nakonec byla zblokována.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Ovšem nakonec z toho nebude nic a hra tak může pokračovat.

89
    Albian Ajeti hlavou udržel svého protihráče a vše budou zkoumat video rozhodčí!

87
    Albian Ajeti se dostal do vápna, ale nakonec jej obrana Evertonu odebrala o míč.

86
    West ham drží balón na polovině soupeře a krátkými přihrávkami čeká na skulinku v obraně.

84
    Střídání v týmu West Ham United: ze hřiště odchází Manuel Lanzini, přichází Albian Ajeti.

82
    Oba dva manažeři svých týmů bedlivě ve stoje pozorují hru, ale na té toho momentálně moc k vidění není.

80
    Ovšem volný kop domácích ani nyní nebyl moc nebezpečný a zdá se, že toto utkání směřuje k remíze.

79
    Digne se ale posléze dopustil faulu blízko rohového praporku a West Ham tak bude mít standardní situaci.

78
    Ale následný centr končí na hlavě hostujícího hráče a Everton tak dostává balón do bezpečí.

77
    Séamus Coleman se nyní dopustil faulu a následuje tak volný kop pro West Ham, který může jít opět do vedení.

74
    Střídání v týmu Everton FC: ze hřiště odchází Moise Kean, přichází Baye Oumar Niasse.