Japonsko – Česko 4:1 (kon.)
Piráti Chomutov
1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
Berani Zlín
Sobota 18.01.2020, 16:15 • ROCKNET ARÉNA • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 12. kolo

Vyrovnané utkání je u konce, díky povedené první třetině se nakonec radují hosté. Domácí celé utkání dotahovali, ale nakonec to alespoň do vyrovnání nedotáhli. (18:11:27)

59:38
    V posledních chvilkách se ale domácí nemohou dostat do tlaku, bez brankáře hrají až nyní!

58:48
    Tlak domácího celku zakončoval mezi kruhy Badinka. Ten ale dlouho mířil a Synek dokázal zakročit vyrážečkou.

58:15
    Hosté se nyní dostali do útoku a v závěru utkání vybojovali alespoň vhazování daleko od své branky.

57:22
    Husinecký našel před brankou Kovára, který vložil do puku hůl. Jeho teč ale skončila nad brankou soupeře.

56:06
    Tomáš Ševčík se na levém kruhu odhodlal ke střele, ale ta šla do středu branky a přesně do Bajgara. Do konce třetiny zbývají necelé čtyři minuty.

55:02
    Puk před brankou vybojoval Čech, ale jeho zakončení bylo zablokováno. Šilar se k dorážce nedostal.

54:15
    Třetí třetina se pomalu dostává do svého finiše a nadále máme opravdu vyrovnaný výsledek. Zvládnou tohle Berani udržet?

52:53
    Do velkého trháku mohl hosty poslat Ondřej Broža, ale v úniku se mu Bajgara prostřelit nakonec nepovedlo!

52:30
    Domácí Piráti se snaží v útoku urputně něco vymyslet, ale zatím se to moc nedaří. Uvidíme, jak tomu bude následně.

50:47
    Hostům ale nejspíše v tom menším počtu hráčů dochází síly a Piráti jsou teď o třídu lepším celkem. Vedou ale stále Berani.

49:55
    Ondřej Čech před brankou parádně hledal Šilara, kterému chyběly milimetry, aby zakončil parádní akci.

49:16
    Václav Matúšů se dostal do útočné třetiny, ale před kruhem zakončoval do středu branky a jen nad.

48:04
    Matěj Mojžíš se dostal zpoza branky do zakončení, ale bekhendově po ledě střílel jen do betonů Matyáše Bajgara!

47:45

47:17
    Jakub Kovár si najel do útoku, kde si kotouč připravil a nakonec poslal tvrdou ránu. Puk se ale po sérii odrazů do branky nakonec nedostal.

46:41
    Tomáš Šilar to zkoušel z první, ale jeho pokus od modré čáry mu moc nesedl a puk se od hokejky téměř neodlepil.

46:05
    Obránce Husinecký si sjel před branku, kam dostal přihrávku. Jeho svižná rána po ledě ale skončila na betonech připraveného Synka.