Slovan Bratislava U21 – Líšeň 2:5 (kon.) | Liberec – Táborsko 7:2 (kon.) | Sokolov – Ostrov 6:0 (kon.)
Vlašim – Admira Praha 2:1 (kon.) | Plzeň – Ústí n. L. 4:1 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 1:0 (kon.)
Trenčín – Opava 4:3 (kon.) | Teplice – Chrudim 2:2 (kon.) | Zlín – Sereď 2:1 (kon.)
Trnava – Olomouc 2:0 (kon.) | Žižkov – Podbrezová 2:0 (kon.) | Trnava – Olomouc 0:4 (kon.)
Dinamo Záhřeb – Slovácko 2:1 (kon.) | Ostrava – Žilina 0:2 (kon.)
FK Teplice
2:2 (1:1)
MFK Chrudim
Sobota 18.01.2020, 11:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • Přípravný zápas

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky českého fotbalu. V tomto přípravném zápase proti sobě nastoupí FK Teplice a MFK Chrudim.

FK Teplice zatím odehrály jeden přípravný zápas. Nastoupily proti Ústí nad Labem. Zápas nabídl čtyři branky, které se oba kluby rozdělily. Matějka poslal Ústí do vedení, Kučera s Pradinem dokázali skóre otočit, a tak vedly Teplice. Ústeckou remízu stanovil Skoda v 75. minutě.

Tým MFK Chrudim odehrál po týdnu přípravy první utkání. Trenéři se rozhodli pro modelové utkání, ve kterém trenéři sledovali, jak mužstvo pokračuje v tréninkové fázi.

MFK Chrudim „zelení“ – MFK Chrudim „oranžoví“ 4:1 (3:1)

Branky: 12. a 40. Vašulín, 38. Rybička, 71. Mužík – 32. Ujec

MFK Chrudim „zelení“ : Zíma – Řezníček, Drahoš, Krčál, Trávníček – Krištof, Havlena – Mužík, Rybička, Dostálek – Vašulín

MFK Chrudim „oranžoví“: Mrázek – Hlavsa, Zikmunda, Vencl, Sulík – Sixta, Kesner – Nikodém, Čáp, Hynek (8. Zrůst) – Ujec

Teplický tým čeká před odletem na soustředění na Kypr ještě tento duel, který se odehraje na umělém trávníku na Stínadlech.

„Sobotní utkání se opět ponese v duchu boje proti zákeřné nemoci, která postihla současného trenéra klubové akademie FK Teplice Radima Nováka. Ten bojuje s rakovinou slinivky, při vstupu na zápas budou moci fanoušci opět přispívat právě na podporu Novákovy léčby. Přispět mohou fanoušci také pomocí transparentního účtu: 4192599043/0800," stojí na webu FK Teplice.

1

2
    Teplice začaly aktivně, dostaly se do zajímavé pozice, ale střele z ostré pozice byla nepřesná.

3
    Domácí rozehrávají od své branky a postupně se dostávají na polovinu soupeře.

6
    Tepličtí hrají aktivně, nyní se protlačili až před pokutové území, ale zakončit nedokázali. Vykopávat tak bude brankář Chrudimi.

7
    Hostující hráči se nyní dostali k zakončení, hlavička z bezprostřední blízkosti končí nad brankou.

8
    Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, nepovedený pokus o rychlé přesunutí hry končí u brankáře Teplic, který vykopává.

10
    Chrudim kombinovala na útočné polovině, pokus o střelu byl nepovedený, následně se hosté dopustili faulu. Hráč tedy bude oprava Teplic.

11
    Úvodních deset minut zápasu je pryč, domácí hrají aktivněji, zatím ale oba týmy na svou velkou šanci čekají.

12
    Domácí vhazovali na útočné polovině, ale do výraznější šance se touto situací nedostali.

15
    Delší dobu nyní teplický kombinoval na útočné polovině, ale do střelecké pozice se nedostal. Centr se snesl před branku, ale obrana hostů si poradila.

16
    Díky dobré obranné hře se hostující celek nyní dokázal ubránit, aktivní hra Teplic pokračuje dál.

18
    Teplice vhazovaly na své obranné polovině, ale pokus o rychlý přechod do útočné fáze byl nepřesný.

18
    Teplice právě vstřelily branku!
    Domácí celek je za svou aktivitu odměněný úvodní brankou, povedenou střelou pod břevno se prosazuje JAKUB ŘEZNÍČEK.

20
    Dvacet minut hry je pryč, Teplice jsou aktivnější a zaslouženě vedou o jednu branku.

22
    Chrudim rozehrává na své polovině, postupně se pokouší prokombinovat se do střeleckých pozic.

25
    Zíma, brankář Chrudimi, bude po nepřesné střele Teplic vykopávat od své branky.

26
    Tepličtí se nyní pokoušeli dostat do rychlé protiakce, ale zastavil si pomezní sudí, ofsajd.

27
    Centr ze strany se snesl před branku hostujícího celku, ale obrana si dokázala poradit.

28
    Němeček rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop. Jeho spoluhráči se následně dostali na útočnou polovinu, ale ke střele se nedostali.

29
    Domácí rozehrávali volný kop, obrana si snadno poradili. Následně jeden z hráčů Teplic dostal míč do branky, gól však pro ofsajd neplatí.

30
    Mužík si nabíhal v předbrankovém prostoru do dobré pozice, ale spoluhráči na něj nedokázali dostat míč. Následný centr před branku získal brankář Teplic.

32
    Zajímavou akci teplických zakončoval z druhé vlny jeden z dobíhajících hráčů. Jeho rána končí nad.

34
    Zíma byl hodně vyběhnutý ze své branky, míč hrál prakticky na půlce, ale nohama, takže podle pravidel vše proběhlo v pořádku.

35
    Po rohovém kopu zakončoval jeden z domácích hráčů hlavou, jeho rána končí těsně vedle vzdálenější tyče.

36
    Zíma byl ve středu branky a připravený na střela, která do tohoto prostoru směřovala. Gólman Chrudimi byl pozorný a s míčem si poradil.

38
    Dostálek se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale jeho projektil dokázal vyrazit brankář Teplic.

40
    Tepličtí se usadili na polovině soupeře, kde se pokouší něco vymyslet, ale střelecký pokus byl zblokovaný.

41
    Zíma uvede míč do hry, rozhodl se pro dlouhý výkop, kterým pomohl spoluhráčům s rozehrávkou.

41
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Je vyrovnáno, po rychlé akci hostujícího celku dostal míč za záda brankáře JAN NIKODÉM.

43
    V závěru poločasu rozehrávali domácí na útočné polovině, ale do zajímavé šance se nedostali.

44
    Sledujeme v závěru prvního poločasu klidnější pasáž hry, Mužík to zkoušel individuálně, obrana Teplic si poradila za cenu rohového kopu.

45
    Centr z rohu byl nepovedený, míč získal brankář domácích.

45+0

46

46
    Za vyrovnaného stavu pokračuje zápas druhým poločasem.

46
    Tepličtí v úvodu druhého poločasu rozehrávali rohový kop, prosadit se však nedokázali.

50
    V úvodu druhého poločasu sledujeme klidnější pasáž hry, mnoho šancí momentálně k vidění není.

53
    Teplice se dostali do zajímavé pozice, ale připravený Mrázek dokázal míč vyboxovat, a tak zastavil akci soupeře.

54
    Jeden z hostujících hráčů se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho projektil však končí vedle branky.

56
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene, mnoho šancí v úvodu druhé půle k vidění není.

58
    Tepličtí se propracovali do střelecké pozice, rána jednoho z hráčů končí vedle branky. Mrázek bude odkopávat.

60
    Chrudimský brankář rozehrával od své branky, následně ale míč získali domácí.

62
    Nechybělo mnoho a domácí fotbalisté mohli jít do vedení. Střelecký pokus končí těsně vedle branky.

64
    Tepličtí fotbalisté hrají aktivně, snaží se něco vymyslet na polovině soupeře, nyní se do šance dostal Nikodém, jehož rána z ostré pozice končí vedle.

67
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Zrůst, přichází Kesner.
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Sulík, přichází Ujec.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, stav je zatím vyrovnaný, ale Teplice se pokouší hrát aktivně.

71
    Rohový kop pro hostující celek, centr se snesl před branku, ale obrana ve žlutém byla připravený.

73
    Zrůst, který před malou chvílí přišel, se nyní po dobrém pasu spoluhráče dostal do zajímavé pozice, ale zakončit nedokázal.

75
    Patnáct minut nás dělí od konce tohoto přípravného zápasu.

76
    Brankář Mrázek rozehrává od své branky, posunul míč na spoluhráče, kteří o něj pak ale přišli.

79
    Mnoho šancí momentálně k vidění není.

80
    Druhé poločas v porovnání s tím prvním nabízí výrazně méně zajímavých šancí před jednou nebo druhou brankou. Gólmani mají méně práce.

80
    Teplice se z ojedinělé šance dostávají do vedení, prosazuje se z bezprostřední blízkosti TOMÁŠ KUČERA. Chrudimští fotbalisté si své soupeře nyní nepohlídli.

80
    Střídání v týmu MFK Chrudim: ze hřiště odchází Mužík, přichází Zikmund.

82
    Rohový kop pro hráče ve žlutomodrém.

83
    Pokutový kop pro Chrudim.

84
    Domácí brankář sice trefil stranu, kam střelec poslal míč, ale balon zapadl po zemi přesně k tyčce. Technická střela slaví úspěch, autorem gólu z pokutového kopu je DANIEL VAŠULÍN.

86
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase. Teplické vedení netrvalo dlouho.

87
    Domácí fotbalisté se pokouší získat vedení zpět na svou stranu. Aktuálně se Chrudim musí bránit.

89
    Teplický brankář získal míč po centru před svou bránu. Rychle otáčí směr hry.

90
    Utkání se dostává do své poslední minuty.

90
    Nikodém se zkoušel dostat do střelecké pozice, ale proti přesile obránců si neporadil.

90+1
    Dvě minuty se budou nastavovat.

90+1

Přípravný zápas mezi Teplicemi a Chrudimí nabi čtyři branky. Zrodila se remíza 2:2. (13:07:45)

Jan Prošek

Branky: 18. Řezníček, 80. Kučera – 41. Nikodém, 84. Vašulín (pen.)

FK Teplice: 1. poločas: Němeček – Paradin, Nazarov, Shejbal, Hyčka, Emmer, Ljevakovič, Mareš, Žitní, Řezníček, Radosta
    2. poločas: Němeček – Vondrášek, Knapík, Čmovš, Hýbl – Nazrov, Kučera, Trubač – Moulis, Řezníček (66. Hural), Radosta (66. Liška).

MFK Chrudim: Zíma (46. Mrázek) – Sulík, Drahoš, Vencl (46. Sixta), Trávníček (46. Hlavsa) – Krištof – Dostálek (46. Řezníček), Kesner, Mužík, Nikodém – Ujec (46. Vašulín)