Nice – Red Star 2:1 (kon.) | Gonfreville – Lille 0:2 (kon.) | Paris FC – Saint-Étienne 2:3 (kon.)
Angoulême – Štrasburk 1:5 (kon.) | Nantes – Lyon 3:4 (kon.)
OGC Nice
2:1 (2:0)
Red Star FC
Sobota 18.01.2020, 13:00 • Allianz Riviera, Nice • Francouzský pohár

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (14:53:15)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 4:5. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 9:13.

Je konec. Nice zvítězilo nad Red Star v domácím prostředí 2:1 a postupuje do osmifinále Francouzského poháru! Ve 26. minutě otevřel brankový účet Danilo a o dvě minuty později zvýšil vedení Ganago. Druhá polovina zápasu nebyla moc atraktivní, ale gólu jsme se přece jenom dočkali, když se v 90+2. minutě prosadil z penalty Verdier, ovšem hosté už nedokázali srovnat.

90+3

90+2
    Red Star právě vstřelil branku! Hostům se v nastaveném čase podařilo snížit na 1:2! K pokutovému kopu se postavil NICOLAS VERDIER, který poslal svou střelu doprostřed brány, zatímco brankář Benitez šel k tyči.

90+1
    Domácí hráč zahrál rukou ve svém vápně a Red Star získal penaltu!

90
    Posléze se domácí útočník ocitl v ofsajdovém postavení.

89
    Red Star se snažil projít po pravé straně, ale nakonec z toho nebylo nic velkého a o vítězi je jasno.

87
    Koita si naběhl do vápna na centr Hamacheho a zakončil z voleje, ovšem minul bránu soupeře.

86
    Nepřesný nákop domácích do vápna soupeře nic nepřinesl a Oberhauser tak má odkop od své svatyně.

84
    Hamache se sice dostal ke střele uvnitř vápna, ale ta mu sklouzla a skončila vedle domácí svatyně.

82
    Nový hráč na hrací ploše Maolida se dostal do úniku, ale při zasekávačce podklouzl a nakonec z toho nic nebylo.

81
    Střídání v týmu Red Star FC 93: ze hřiště odchází Koukou, přichází Chemlal.
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Dolberg, přichází Maolida.

80
    Je před námi posledních deset minut a Nice stále vede nad Red Starem 2:0.

79
    Domácí hráči se nyní dostali hned k několika střelám, ale nakonec ani jedna nešla na bránu.

77
    Střídání v týmu Red Star FC 93: ze hřiště odchází Bourgaud, přichází Michel.

75
    Thuram se po přihrávce spoluhráče dostal do zakončení, ale to skončilo vedle brány.

73
    Bohužel ani není co psát, jelikož domácí bezpečně drží míč na své polovině a rozhodně nikam nepospíchají.