Nice – Red Star 2:1 (kon.) | Gonfreville – Lille 0:2 (kon.) | Paris FC – Saint-Étienne 2:3 (kon.)
Angoulême – Štrasburk 1:5 (kon.) | Nantes – Lyon 3:4 (kon.)
Angoulême FC
1:5 (1:4)
RC Štrasburk
Sobota 18.01.2020, 18:00 • Stade Sébastien-Charléty (Paris) • Francouzský pohár

Rozhodčí už nic nenastavil a zápas ukončil. Dnes jsme viděli v první půli pět gólu a zápas se zdál být hodně rozjetý. Druhá půle nám ovšem nabídla už jen jediný gól a to ještě z penalty. Domácí hráli celkem pěkný fotbal, ale bohužel jejich neproměňování šancí a asi pětkrát nastřelená tyč rozhodla o výsledků. Štrasburk potvrdil roli favorita postupuje dál. (19:51:01)

90

90
    Sels se musel hodně natáhnout a přesto na střelu Franca nedosáhl, ta mířila jen o kousek výš, než je břevno.

89
    Domácího borce braly křeče, ale už je zpět na nohách a utkání může pokračovat.

87
    Pomalu ale jistě se nám blíží závěr utkání.

86
    Hosté odhlavičkovali centr z přímého kopu.

84
    Domácí tým nastřelil další tyčku! Bohužel domácí mají dnes opravdu velkou smůlu v neproměňování šancí.
    82. AJORQUE - 1:5

82
    Tým Strasbourg právě vstřelil branku!!
    je to 1:5. Míč si postavil a bezpečně penaltu proměnil LUDOVIC AJORQUE.

81
    Penaltový zákrok domácích!

80
    Sels si připsal další zákrok, tentokrát však velice jednoduchý.

78
    Hosté drží míč a už nikam nespěchají, mají náskok a utkání chtějí dohrát v klidu bez zranění.

77
    Střídání v týmu Angoulême: Lobo odchází do sprch a na jeho místo přichází Lacroix.

76
    Střídání v týmu Štrasburk: Thomasson uvolňuje místo Lebeauovi.

74
    Rohový kop pro Štrasburk .

73
    Domácí opět zahrozili, ale Sels byl včas na správném místě.

72
    Roh hostů nepřinesl žádné nebezpečí pro domácí celek.

70
    Fofana si musel pomoct faulem, nebo by došlo ke stoprocentní šanci.

69
    Střídání v týmu Štrasburk: Bellegarde má pro dnešek odpracováno a nahradí ho Ndour.

David Kubík

Branky: 6. Franco – 34. Zohi, 36. Thomasson, 38. Bellegarde, 43. Djiku, 82. Ajorque (pen.)

Karty:   16. Portejoie (ANFC), 53. Lobo (ANFC) – 18. Djiku (SSG), 70. Fofana (SSG)

Angoulême FC: Chaumet – De Body, Djabou (C), Franco, Gomis, Lobo, Maga, Moges, Moke Njedi, Portejoie, Zinga
    Náhradníci: Alouache, Barcq, Beaudou, Cisse, Lacroix, Leroy

RC Štrasburk: Sels – Aaneba, Ajorque, Bellegarde, Carole, Djiku, Kone, Mitrovič (C), Sissoko, Thomasson, Zohi
    Náhradníci: Kawashima – Corgnet, Fofana, Lebeau, Lienard, Ndour, Ounahi

Rozhodčí: J. Stinat – R. Gaillard, T. Philippe