Ottawa – Calgary 5:2 (kon.) | Toronto – Chicago 2:6 (kon.) | Detroit – Florida 1:4 (kon.)
Philadelphia – Los Angeles 4:1 (kon.) | Columbus – New Jersey 5:0 (kon.) | Montreal – Vegas 5:4 (2:1 po s.n.)
Nashville – Buffalo 2:1 (kon.) | Minnesota – Dallas 7:0 (kon.) | Vancouver – San Jose 4:1 (kon.)
Pittsburgh – Boston 4:3 (kon.) | Carolina – NY Islanders 2:1 (3:2 po s.n.)
Columbus Blue Jackets
5:0 (1:0, 4:0, 0:0)
New Jersey Devils
Neděle 19.01.2020, 01:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

57:25
    Nathan Gerbe se pustil do šarvátky s Damonem Seversonem a oba dostali dvě minuty za hrubost a deseti minutový osobní trest za nesportovní chování. Menší tresty odpykají Jakob Lilja a John Hayden.

26:19
    Connor Carrick dostal dvě minuty za držení a Columbus si po reklamní přestávce zahraje přesilovou hru. Tak nakonec ne. Přesilovou hru si zahrají Devils, protože Emil Bemström byl vyloučen za sevření puku v rukavici.

23:07
    Nick Foligno byl vyloučen na dvě minuty za podrážení a hráči Devils si zahrají druhou přesilovou hru v zápase.

15:11
    Alexander Wennberg fauloval v útočném pásmu a byl vyloučen za hrubost. První přesilová hra pro Devils.

10:29
    Blake Coleman fauloval v pravém rohu útočného pásma NJ Devils a byl vyloučen na dvě minuty za podrážení.

02:12
    Connor Carrick byl vyloučen za hákování a Blue Jackets si zahrají hned v úvodu zápasu první přesilovou hru.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 15. Atkinson (Gerbe, D. Savard), 29. Atkinson (Bemström, Wennberg), 32. Lilja, 33. N. Foligno (Gavrikov), 39. Wennberg (Atkinson, Werenski)

Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Kivlenieks) – S. Jones, Werenski, D. Savard, Gavrikov, Nutivaara, Harrington – Bemström, Dubois, Nyquist – Atkinson (A), Wennberg, Gerbe – Stenlund, Jenner (A), Lilja – N. Foligno (C), Riley Nash, Robinson. Hlavní trenér. John Tortorella.
    New Jersey Devils: Schneider (33. Blackwood) – P. K. Subban, A. Greene (C), Vatanen, Severson, C. Carrick, Butcher – Simmonds, Hischier (A), Bratt – N. Gusev, Zajac (A), Coleman – Wood, J. Hughes, Zacha – Hayden, Rooney, J. Boqvist. Hlavní trenér: Alain Nasreddine.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Jon McIsaac. Čároví: Julien Fournier, Pierre Racicot

Diváci: 18680