Kunlun – Chabarovsk 4:2 (kon.) | Novosibirsk – Čeljabinsk 5:2 (kon.) | Ufa – Vladivostok 2:0 (kon.)
Nižněkamsk – Jekatěrinburg 1:2 (0:2 po s.n.) | N.Novgorod – Jaroslavl 3:1 (kon.) | Minsk – Spartak Moskva 4:3 (kon.)
CSKA Moskva – Petrohrad 3:2 (kon.) | Jokerit – Barys 1:5 (kon.) | Viťaz – Omsk 1:2 (2:3 po s.n.)
Dynamo Moskva – Kazaň 0:2 (kon.) | Riga – Soči 1:2 (po pr.)
Dinamo Riga
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
HK Soči
Úterý 21.01.2020, 18:30 • Arena Riga • KHL

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (20:55:38)

Československá stopa v utkání

Alexandr Salák (RIG) – 17 zákroků, 2 góly, 89,5%
    Marek Ďaloga (RIG) – 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:48

Střely na branku: 36 – 19

Je konec! Druhý bonusový bod nakonec získává hostující Soči, které dnes bylo o něco lepším týmem. Hned v úvodu prodloužení dokázal po domácí chybě rozhodnout David Rundblad!

60:44 David RUNDBLAD - 1:2

60:44
    Soči právě vstřelilo branku!
    Soči vítězí! Hostující celek o svém triumfu rozhoduje hned v úvodu prodloužení! S první střelou si brankář ještě dokázal poradit, ale osamocený DAVID RUNDBLAD bekhendem rozhodl! Asistence: Andrej Altybarmakjan.

60:30
    Robert Rosén si sjel na přihrávku na levé křídlo, odkud zakončil forhendem, ale jeho pokus nemířil mezi tři tyče.

60:10
    Soči uspělo na úvodním vhazování prodloužení a okamžitě se vydalo do útoku. Obrana domácí Rigy si ale pohotově dokázala poradit.

60:01

Šedesát minut hry nám o vítězi dnešního duelu nerozhodlo! Ve třetí třetině totiž dokázal vyrovnat Alexandr Protapovič! O držiteli druhého bodu tak rozhodne prodloužení nebo následné samostatné nájezdy.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:23
    Salák si s přehledem poradil s dělovkou od modré čáry a bez problémů vyrazil kotouč mimo tři tyče. Odražený puk získali hokejisté soupeře.

58:35
    Darzinš jen vyhodil puk do útočného pásma, kde nebyl nikdo v červeném dresu. Ani hostující Soči se už nyní nikam nežene.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:25
    Po dalším souboji u hrazení vyskočil kotouč na střídačku hostujícího mužstva. Rozhodčí přerušil hru a nařídil vhazování ve středním pásmu.

56:40
    Robert Rosén se zmocnil kotouče v rohu obranného pásma a bekhendem jej poslal do středního pásma. Nikdo v dresu Soči teď nemá dostatek sil na podporu útoku.

55:38
    Kristaps Sotnieks chtěl bekhendem doklepnout kotouč za záda hostujícího brankáře, jenže jej trefil jen špičkou čepele a zakončení se mu vůbec nepovedlo.

Tomáš Kubečka

Branky a nahrávky: 48. Protapovič (Ďaloga, M. Redlihs) – 10. Lugin (Kaletnik), 61. Rundblad (Altybarmakjan)

Dinamo Riga: Salák (An. Makarov) – Marshall, Mamčics, Balinskis, Ališauskas, Berglund, Sotnieks, Ďaloga – M. Redlihs, Ashton, Darzinš – Setdikov, Protapovič, Slepec – Gegeris, Batna, Meija – Pavlovs, Džerinš, Lipsbergs – Trastašenkovs.
    HK Soči: Nalimov (A. Achmetov) – Rundblad, Bertilsson, Klimontov, A. Petrov, Abrosimov, D. Alexandrov, Gordějev, J. Alexandrov – Archipov, R. Rosén, Altybarmakjan – Leščenko, Kaletnik, Lugin – Šmeljov, Točickij, Mosaljov – Rachimullin, Rybakov, Vyglazov – Starkov.