Vítkovice – Liberec | 3:7 (kon.) |
Minnesota – Florida | 4:5 (kon.) |
Kunlun – Chabarovsk | 4:2 (kon.) | | | Novosibirsk – Čeljabinsk | 5:2 (kon.) | | | Ufa – Vladivostok | 2:0 (kon.) |
Nižněkamsk – Jekatěrinburg | 1:2 (0:2 po s.n.) | | | N.Novgorod – Jaroslavl | 3:1 (kon.) | | | Minsk – Spartak Moskva | 4:3 (kon.) |
CSKA Moskva – Petrohrad | 3:2 (kon.) | | | Jokerit – Barys | 1:5 (kon.) | | | Viťaz – Omsk | 1:2 (2:3 po s.n.) |
Dynamo Moskva – Kazaň | 0:2 (kon.) | | | Riga – Soči | 1:2 (po pr.) |
Detva – Poprad | 3:5 (kon.) | | | Zvolen – Košice | 3:2 (kon.) | | | Miskolc – Michalovce | 1:2 (kon.) |
HC Slovan – Banská Bystrica | 3:4 (po pr.) | | | Nové Zámky – Nitra | 4:2 (kon.) | | | MAC Budapešť – Trenčín | 3:6 (kon.) |
Skalica – SR 18 | 8:3 (kon.) |
Královéhradecký kraj – Pardubický kraj | 3:2 (kon.) | | | Plzeňský kraj – Zlínský kraj | 0:7 (kon.) | | | Praha – Moravskoslezský kraj | 2:2 (kon.) |
Olomoucký kraj – Kraj Vysočina | 2:0 (kon.) | | | Ústecký kraj – Středočeský kraj | 3:2 (kon.) | | | Jihomoravský kraj – Liberecký kraj | 5:2 (kon.) |
Pardubický kraj – Karlovarský kraj | 6:4 (kon.) | | | Zlínský kraj – Jihočeský kraj | 3:4 (kon.) | | | Královéhradecký kraj – Praha | 4:3 (kon.) |
Plzeňský kraj – Olomoucký kraj | 1:6 (kon.) | | | Moravskoslezský kraj – Ústecký kraj | 0:0 (kon.) | | | Kraj Vysočina – Jihomoravský kraj | 3:1 (kon.) |
Středočeský kraj – Karlovarský kraj | 6:1 (kon.) | | | Liberecký kraj – Jihočeský kraj | 3:0 (kon.) |
Tomáš Kubečka
Branky a nahrávky:
48. Protapovič (Ďaloga, M. Redlihs) – 10. Lugin (Kaletnik), 61. Rundblad (Altybarmakjan)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Dinamo Riga:
Salák (An. Makarov) – Marshall, Mamčics, Balinskis, Ališauskas, Berglund, Sotnieks, Ďaloga – M. Redlihs, Ashton, Darzinš – Setdikov, Protapovič, Slepec – Gegeris, Batna, Meija – Pavlovs, Džerinš, Lipsbergs – Trastašenkovs.
Náhradníci:
Trenér:
HK Soči: Nalimov (A. Achmetov) – Rundblad, Bertilsson, Klimontov, A. Petrov, Abrosimov, D. Alexandrov, Gordějev, J. Alexandrov – Archipov, R. Rosén, Altybarmakjan – Leščenko, Kaletnik, Lugin – Šmeljov, Točickij, Mosaljov – Rachimullin, Rybakov, Vyglazov – Starkov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HK Soči: Nalimov (A. Achmetov) – Rundblad, Bertilsson, Klimontov, A. Petrov, Abrosimov, D. Alexandrov, Gordějev, J. Alexandrov – Archipov, R. Rosén, Altybarmakjan – Leščenko, Kaletnik, Lugin – Šmeljov, Točickij, Mosaljov – Rachimullin, Rybakov, Vyglazov – Starkov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Alexandr Salák (RIG) – 17 zákroků, 2 góly, 89,5%
Marek Ďaloga (RIG) – 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:48
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku prodloužení.