po s.n. (3:1)
SK Trhači Kadaň
3:2 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0)
SK Horácká Slavia Třebíč
Středa 22.01.2020, 18:00 • ZS Kadaň • Chance liga - o účast v předkole • 14. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Po vítězné šňůře z konce roku se kadaňské soukolí lehce zadrhlo, nicméně v sobotním duelu v Sokolově Trhači vyválčili bod a udrželi svého rivala za sebou. Třebíči přerušil pětizápasovou vítěznou šňůru Prostějov, který jim v posledním zápase nadělil sedm branek. Oba týmy tedy hrají o nápravu. Utkání začíná v 18:00 na zimním stadionu města Kadaně.

SK Trhači Kadaň: Neužil (Štěpánek) – Eliáš, Trefný, Klodner, L. Chalupa, D. Zeman, Poizl, Delmarche – J. Müller, Kůs, Wágner – Koblížek, Žolobov, Homer – Wojnar, Prymula, Čech – Foltýn, Rindoš, Dubský.

SK Horácká Slavia Třebíč: Do. Svoboda (Jekel) – Szathmáry, Nedbal, V. Čejka, Furch, Jenáček, Hort, Padrnos – Michálek, Nedvídek, Šťovíček – Psota, Bittner, P. Kratochvíl – Malec, Tadeáš Král, Havlát – Podlaha, Václavek, Ferda.

Rozhodčí: Grech, Valenta – Šimánek, Flegl.

Hráči obou celků již vstupují na ledovou plochu. Utkání zanedlouho začne!

Na ledovou plochu vstoupili domácí Trhači v doprovodu světelné show, která by měla zaujmout fanoušky před utkáním.

00:01

00:10
    Na úvodním vhazování byl úspěšnější domácí Jaroslav Kůs a Trhači se ihned derou do útoku.

00:30
    Filip Eliáš bojuje za svou branku. Třebíč nyní vyvíjí na Kadaň tlak v jejich útočném pásmu.

01:20
    Klodner si znovu sjíždí za branku Jakuba Neužila s účelem založit nový útok.

02:00
    Denis Zeman nyní nahodil kotouč po mantinelech rovnou za svatyni Svobody. Kadaň se touto cestou snaží uložit v útočném pásmu.

02:48
    Nyní Rindoš spolu s Foltýnem se pokusili propásovat kotouč v bezprostřední blízkosti za záda Svobody. Obránci však odvedli dobrou práci a Třebíč puk vyvezla.

03:51
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jaroslav Kůs – 2 min., podrážení).

03:51
    Jakub Neužil přerušil hru svým skvělým zákrokem lapačkou!

04:40
    Třebíč se musela dostat znovu ze svého obranného pásma. Trhači se totiž dobře brání a vyhazují kotouč ze svého pásma bez problémů.

05:05
    Nyní se dokonce Jurij Žolobov z trhačského klubu dostal ve vlastním oslabení ke střele.

05:32
    Třebíč se poprvé usadila v útočném pásmu. Ke střele se však hosté zatím nedostali.

05:52
    Domácí hrají v plném počtu.

06:26
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Jakub Neužil sice předvedl skvělý zákrok betonem, avšak kotouč vyrazil pouze před sebe. Puk se odrazil přímo k JANU VÁCLAVKOVI, který neměl problém uklidit černou gumu do branky. Asistence: Václav Čejka.
    06:26 Jan VÁCLAVEK - 0:1

07:54
    Daniel Poizl měl po delší době kotouč na své holi. Pokusil se rozjet nový útok, avšak přihrávka byla ihned ve středním pásmu zablokována a puku se zmocnila Třebíč.

08:17
    Jakub Neužil znovu přerušuje hru svým pohodlným zákrokem.

09:30
    Hra se nyní bere v duchu plácané ve středním pásmu. Ani jeden z týmů se přes modrou čáru nedokáže prodrat přes bránící hráče.

10:17
    Ofsajd přerušuje přechod hráčů Třebíče přes modrou čáru.

11:00
    Šťovíček obdržel přesnou přihrávku a ve velké rychlosti ujížděl trhačským hráčů. Jeho jedovatá střela však minula branku.

12:04
    Bylo odpískáno postavení mimo hru pro Trhače.

12:40
    Trhači se v útočném pásmu doslova trápí. Dlouho v něm obvykle nezůstanou a rychle ztrácí kotouč. To se stalo i nyní a Třebíč znovu založila nový útok.

13:01
    Brankář Svoboda nyní musel zakročit do zacloněné střely, kterou vyslal jeden z obránců domácích. Pokus mu však neudělal žádný problém a lapačkou přerušil hru.

14:24
    Další ofsajd pro domácí Trhače.

14:57
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Václav Čejka – 2 min., krosček).

15:08
    Žolobov byl po dobré kombinaci s Kůsem a Müllerem ve velké šanci, kdy střílel z první z dobré pozice. Svoboda však stále drží svému týmu nulu.

15:33
    Třebíč se zatím nedotkla kotouče. Trhači si však nedokážou najít větší šanci.

16:04
    Nyní se hostům podařilo poprvé osvobodit z obranného pásma.

16:57
    Třebíč hraje v plném počtu.

18:22
    Poizl předvedl skvělou kličku, kdy si kotouč prohodil mezi nohama a snažil se prodrat k brance. Svobodu však nedokázal překonat.

18:53
    Trhači v čele s Žolobovem ke konci třetiny ještě dělají problémy třebíčské obraně. Svoboda zatím zůstává pozorný.

19:31
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Müller – 2 min., krosček).

19:50
    Eliáš zaváží kotouč daleko od své branky. Třetina se pravděpodobně již odehraje bez dalších branek.

20:00

První třetina nám nabídla pouze jednu branku. Vedení Třebíči vystřelil v 7. minutě Jan Václavek. Oba týmy se po tomto gólu snažili nějakým způsobem ohrozit svatyni druhého brankáře, avšak neúspěšně. Druhá třetina začne přibližně v 18:51.

20:01

20:05
    Úvodní buly vyhrál ve druhé třetině pro svůj tým Bittner.

20:19
    Hostující celek se rychle dostává do útočného pásma.

20:45
    Kotouč se v obranném pásmu Trhačů dostal přes mantinel. Bylo to s tečí hráče z Třebíče, takže tímto se domácí osvobozují z případného nebezpečí.

21:12
    Havlát byl ve skvělé příležitostí na střelu, a proto vystřelil. Neužil však zasáhl levým ramenem a drží svůj celek stále ve hře.

21:31
    Domácí hrají v plném počtu. Müllerovi skončil trest přetrvávající z první třetiny.

22:18
    Obránce hostující Třebíče Malec vyzkoušel brankáře Trhačů z velké dálky. Neužil měl na střelu dobrý výhled, a proto bezproblémově zasáhl lapačkou.

23:10
    Šťovíček se do střely tvrdě opřel. Pokus však o centimetry minul Neužilovo branku.

24:05
    Hosté znovu tlačili domácí Trhače v blízkosti branky Jakuba Neužila. Jmenovaný poté znovu zasáhl svou lapačkou a již po několikáté tímto způsobem přerušuje hru.

24:51
    Jakub Wojnar při přechodu modré čáry zapomněl kotouč. Proto si pro něj sáhl poté, co již překročil čáru oddělující střední a útočné pásmo. Byl odpískán ofsajd.

25:35
    Dominik Svoboda podržel kotouč, který se vrtěl v blízkosti jeho levé tyčky. Bude se nyní tedy vhazovat po jeho levici.

25:48
    Bittner trefil Neužila přímo do masky, Kratochvíl si nyní sjíždí pro kotouč do rohu.

27:04
    Jelikož se Jenáčkovo nahození před červenou čárou nikdo nedotkl, bylo odpískáno zakázané uvolnění Třebíče.

27:49
    Nedvídkovu přihrávku skvěle vystihl Filip Eliáš, který posléze našel Jana Müllera. Ten svou dělovou střelou protáhl Svobodu, jenž dokázal kotouč pouze vyrazit před sebe. Zde si sjížděl František Wágner, který byl však bráněn jedním hráčem z Třebíče, a proto se nedokázal kotouče dotknout.

28:00

28:24
    Szathmáryho střela končí v ochranné sítě, kam ji usměrnila hokejka Jakuba Neužila.

28:31
    Kotouč je znovu mimo hru. Tentokrát střelu Nedvídka vyrazil Wojnar. Kotouč se od výstroj trhačského hráče odrazil do hlediště.

28:55
    Třebíčští však nepřestávají tlačit. Jakub Neužil musel předvést další zákrok. Svým ramenem znovu vytěsnil kotouč do ochranné sítě.

30:00
    Wágner osvobozuje Trhače vyhozením.

30:01

30:48
    Trefný zaváží kotouč do útočného pásma ve snaze ohrozit branku Dominika Svobody.

31:43
    Třebíč pálí na branku domácích o sto šest. Neužil však předvádí skvělý výkon a maří všechny pokusy hostujících útočníků.

32:58
    Neužil již poněkolikáté dnes vyráží kotouč do ochranné sítě. Nyní to však bylo jeho vyrážečkou.

33:18
    Delmarche nahazoval kotouč po mantinelech ve snaze získat pásmo pro svůj tým. Ke kotouči si však jel brankář Svoboda a snahu Trhačů zmařil.

34:32
    Michálek to zkoušel v blízkosti Neužila. Ten však sevřel betony a nenechal kotouč propadnout za ně.

34:43
    Zakázané uvolnění Trhačů.

35:24
    Kotouč znovu spadl do ochranné sítě. Poprvé však za zády Svobody, který černou gumu vytěsnil do těchto prostorů po střele kapitána domácích, Trefného.

36:09
    David Homer byl osamocen před Dominikem Svobodou. Z bezprostřední blízkosti však netrefil branku.

37:53
    Třebíč zachytila kotouč v obranném pásmu domácích. Střela Krále však byla vyblokována do rohu.

38:54
    Hostující celek nyní ostřeluje Jakuba Neužila svými pokusy. Ani jedna z nich však nebyla úspěšná.

39:50
    Filip Eliáš skvěle vyvezl kotouč zpoza své branky a posléze nahrál Františku Wágnerovi, který prozkoušel Svobodu přízemní střelou. Ten zasáhl betonem.

40:00

Druhá třetina nám moc příležitostí nenabídla. Brankáři převedli solidní výkon, a proto nám zůstává stav 1:0, který do této chvíle zní lépe pro Třebíč. Je tedy jasné, že se s tím domácí budou chtít v poslední třetině základní části vypořádat. Třetí třetina nám začne v 19:43.

Oba celky již vstupují na ledovou plochu, poslední dějství základní části se chýlí ke svému začátku.

40:01

40:09
    Úvodní vhazování třetí třetiny vybojoval pro svůj tým Lukáš Nedvídek. Třebíč ihned zakládá útok.

40:30
    Szathmáry nahodil kotouč po mantinelu. K němu si sjel jeden z třebíčských útočníků. Jeho střelu však zablokoval jeden z obránců domácích.

41:03
    František Wágner ujel obraně hostujícího celku a vyslal na Svobodu nepříjemnou střelu. Ten si však celou situaci pohlídal a zachytil kotouč svou lapačkou.

42:00
    Čech poslal přízemní střelu na adresu třebíčského brankáře. Ten kotouč vyrazil svou holí do mantinelu za jeho svatyní. Kotouč se příhodně odrazil k jednomu z kadaňských útočníků. Obránce Nedbal však nebezpečí zažehnal svým tělem.

42:32
    Patrik Prymula znovu provětral lapačku brankáře hájící barvy Třebíče.

42:35
    A další kotouč míří v lapačce Svobody. Tentokrát zachytil pokus Delmarcheho.

43:06
    Šťovíček orazítkoval pravou tyčku Neužilovo branky!

43:46
    Nedbal nyní čistým, ale tvrdým způsobem poslal k zemi Františka Wágnera.

44:01
    Byl odpískán úmyslný ofsajd Třebíče.

44:30
    Müller se zmocnil odraženého kotouče a ihned ho poslal na branku. Pokus byl však nepřesný a těsně minul.

45:17
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Jaroslav Kůs se za brankou delší dobu rozmýšlel, co vlastně vymyslí. Nakonec vyjel a na druhé straně našel svou přesnou přihrávkou JANA MÜLLERA, který neměl problém s odklizením kotouče do prázdné branky! Asistence: Jaroslav Kůs, Jakub Trefný.
    45:17 Jan MÜLLER - 1:1

46:17
    Kratochvíl nejdříve provedl kličku, na kterou Jakub Neužil dosáhl svým levým betonem. Kotouč však zůstal na svém místě nechráněn. Ke kotouči si proto dojel LADISLAV BITTNER, který do branky zvládl černou gumu doťuknout. Asistence: Petr Kratochvíl.
    46:17 Ladislav BITTNER - 1:2

47:20
    Jaroslav Kůs nahodil kotouč, který dokázal najít Svoboda svou lapačkou. Brankář Třebíče se nechtěl pouštět do žádného rizika, a proto raději pozastavil hru.

47:42
    Matěj Psota si vybruslil do skvělé pozice a zkusil to na bližší tyč. Pokusu však chyběla jediná věc a tou byla přesnost, střela branku minula.

48:45
    David Homer pálil ze skvělé pozice. Do rány se mu však obětavě vložil svým tělem jeden z obránců Třebíče. Nebezpečí bylo pro tentokrát zažehnáno.

49:40
    Čech protečoval nepřesnou přihrávku svého spoluhráče a jen díky tomu se nepíská zakázané uvolnění.

51:15
    Vyloučení v týmu SK Horácká Slavia Třebíč (Václav Čejka – 2 min., sekání).

51:25
    Žolobov pálil ihned z mezikruží. Svoboda vyráží do levého rohu.

52:31
    Trhačům se zatím nedaří dostat se k větší příležítosti. Nyní Třebíč vyhazuje.

53:01
    Nedvídek se dostal do samostatného úniku ve svém oslabení, ale svou bekhendovou kličkou na Neužila nevyzrál.

53:48
    Wojnar se proháčkoval svými kličkami až ke Svobodovi, který sevřel své betony a nepropustil kotouč skrz ně. Poté Nedbal odklidil černou gumu z nebezpečné zóny.

54:04
    Svoboda nyní konečkem svého betonu jen tak tak vyrazil velmi dobrý pokus Patrika Prymuly.

55:10
    Žolobov se za svou brankou velmi rychle rozjel a na modré čáře tvrdě narazil. Srazil ho však jeden z jeho spoluhráčů, Klodner.

56:02
    Tak toto byla solidní trefa! FRANTIŠEK WÁGNER se ve středním pásmu rozjel a po levém křídle se dostal až do skvělé střelecké pozice, odkud to zkusil na bližší tyč. Svoboda svým ramenem jen těsně nedosáhl, a proto kotouč rozvlnil síť. Asistence: Jan Müller, Jakub Trefný.
    56:02 František WÁGNER - 2:2

56:39
    Trhačům bylo odpískáno zakázané uvolnění.

56:57
    Neužil si vůbec nebyl jistý, zda má po Nedvídkově teči kotouč ve své moci. Černá guma pro něj naštěstí nevypadla, a proto se hra přerušila.

57:30
    Svoboda nyní musel zasahovat. Čech spolu s Prymulou mu dělali velké problémy. Třebíčský brankář však v tomto případě vše dokázal zpacifikovat a drží v této hře vyrovnaný brankový účet.

58:25
    Michálek poslal kotouč na Neužila. To co mělo být nahozením končí v lapačce Neužila. Ten pro jistotu hru přerušil.

59:20
    Jeden z trhačských obránců nyní ve svém obranném pásmu vyhodil kotouč ze hry. Bylo to však s dotekem mantinelu, takže se vylučovat nebude.

60:00

60:01

60:10
    Třebíč vyhrála vhazování. V prodloužení to je velmi cenný kotouč.

60:38
    Šťovíček byl zaklíněn s Jaroslavem Kůsem, a proto nedokázal vystřelit lépe. Kotouč se pouze doklouzal k Neužilovi, který ho přikryl lapačkou.

60:53
    Wágner se snažil najít Žolobova, který by měl na hokejce gól, ale ten však nedokázal přihrávku dobře zpracovat.

62:08
    Trefnému se nepodařila přihrávka. Ke kotouči se dostal hostující Nedvídek.

62:30
    Třebíč zakládá útok za svou brankou.

63:06
    Šťovíčkům pokus Neužil vyrazil svou vyrážečkou bez větších problémů.

63:33
    Svoboda našel Müllerovo střelu svou lapačkou. Hra se znovu přerušuje.

64:07
    Eliáš byl ve velké příležitosti sám před brankou, avšak v poslední chvíli byl sražen k zemi.

64:59
    Denis Zeman ze středního pásma vypálil kotouč na Svobodu, aby ukončil třetinu. Hostující brankář kotouč podržel a bude se dohrávat sekunda.