Mladá Boleslav – Třinec 1:2 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
4:2 (3:0, 0:2, 1:0)
HC RT TORAX Poruba 2011
Středa 22.01.2020, 17:30 • Budvar aréna • Chance liga - o pořadí v play-off • 14. kolo

Konec zápasu. (19:56:38)

59:25
    Na druhé straně měl ještě šanci Miroslav Holec. Kůdela ale likviduje jeho ránu.

59:10
    Radim Toman zkusil ještě vystřelit na Kloučka, ten ale jeho ránu vyrazil betony.

58:42
    Zakázané uvolnění hostů.
    58:24 Pavel PÝCHA - 4:2

58:24
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Do prázdné branky se trefil kapitán PAVEL PÝCHA.

57:45
    Výborná práce obránce hostů. Jakub Babka chtěl vystřelit do prázdné, kde ale obětavě stál porubský bek a puk zlikvidoval.

55:40
    Allen dostal přihrávku od Endála, jeho rána šla ale mimo. Americký útočník dal najevo, že se mu jeho krok nepovedl.

54:55
    Porubští se přesunuli do útočného pásma, kde na nic nečekali a rovnou zamířil na českobudějovickou branku. Milan Klouček byl ale připraven zasáhnout a kotouč bezpečně podržel ve výstroji.

53:58
    Allen, který je dnes v zápase hodně vidět, zkusil vystřelit. Jeho rána šla také mimo.

52:52
    Lukáš Endál vystřelil, jeho rána šla ale mimo. Na obou stranách se opakují ty samé situace. Střely nejsou ani od jednoho soupeře momentálně nijak ohrožující.

52:30
    Brodek vyrazil dopředu, neprošel ale přes obranu domácích.

51:40
    Krejčí vypálil od modré, jeho rána šla ale mimo.

51:34
    Petr Kanko vybojoval puk, vyrazil dopředu, přes obranu domácích se ale nedostal.

50:40
    Dundáček zkusil vystřelit, Klouček ale jeho ránu vyrazil betony.

48:46
    Lukáš Endál ještě dorážel střelu, Kůndela ale vyrazil.

48:30
    Hosté vyhazují a Motor spěchá pro puk.

48:00
    Motor se zatím drží ve svém útočném pásmu.

47:40
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Petr Kanko – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

47:30
    Jan Kloz měl neuvěřitelnou šanci! Získal puk, který vypíchl soupeři. Ještě si trochu najel, vystřelil, ale trefil pouze tyčku.

46:45

45:10
    Hra jde momentálně ze strany na stranu. Oba týmy se snaží dostat do svého útočného pásma, ani jednomu se to však nedaří.

44:46
    Šendera odjíždí z ledu za pomoci svého spoluhráče.

44:46
    Po střetu s Jakubem Suchánkem zůstává obránce hostů Šendera ležel na zemi. Rozhodčí ale zhodnotil zákrok jako čistý a vylučovat se nebude.

43:42
    David Gilbert stál velmi šikovně před brankou, kde dostal dobrou přihrávku od svého spoluhráče. Gilbert byl ale zblokovaný obráncem hostů.

43:37
    Lukáš Endál byl škaredě natlačen na branku. Zákrok byl ale čistý a domácí útočník vypadá v pořádku a pokračuje ve hře.

43:20
    Husák zkusil vypálit, Klouček ale připravený vyrazil střelu betony.

42:40
    Motor se teď drží ve svém útočném pásmu, Poruba ale dobře brání, a tak se Jihočechům nedaří pojistit si náskok.

41:14
    Jiří Šimánek se ocitl před brankou a chtěl vypálit, nedostal ale přesnou přihrávku, a tak kotouč šel mimo.

40:50
    U branky Kůdela vznikla velice nepřehledná situace. Brankář hostů byl natlačen do branky. Vypadá to že je ale v pořádku a hra bude pokračovat dál.

40:18

40:01
    Úvodní buly poslední třetiny vyhráli domácí.

40:01

Druhá třetina nebyla příliš atraktivní pro diváky. Přínosnější byla hlavně pro hosty, kterým se podařilo snížit vedení Motoru. Za Porubu se trefil Tomáš Gřeš, který je nejlepším střelcem týmu a dnes to potvrdil. Co nám přinese třetí třetina, kdo v ní bude gólově úspěšnější?

40:00

39:57
    Holeš ještě zkusil vypálit. Kůdela ale chytil puk bez problémů do lapačky.

39:32
    Poruba se na závěr třetiny drží ve svém útočném pásmu. Klouček zlikvidoval střely a připsal si několik zákroků.

39:06
    Jáchym zkusil vypálit na Kloučka, ten ale vyrazil.

38:10
    Poruba začíná být trochu aktivnější a obrana domácích musí být na pozoru.
    36:41 Filip DUNDÁČEK - 3:2

36:41
    Poruba právě vstřelila branku!
    Hosté snižují a prohrávají už je gól. Poruba se dostala do útočného pásma Motoru. Brodek našel volného FILIPA DUNDÁČKA, který dostal puk za Kloučkova záda a snížil tak vedení Jihočechů.
    Asistence: Jiří Brodek, Michal Hlinka

36:15
    Neatraktivní hra stále pokračuje. Ani přesilová hra Motoru nepřinesla nic zajímavého.

33:04
    Motor se teď musí dostat zase do útočného pásma.

32:40
    Motor se pohybuje ve svém útočném pásmu a snaží se využít přesilovou hru, zatím se ale k žádné koncovce nedostal.

32:05
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Jan Dluhoš – 2 min., hákování).

31:32
    U mantinelu se bojuje o puk.

30:16
    Druhá třetina zatím kromě gólu Poruby nepřináší příliš mnoho šancí a pro diváky není atraktivní.

29:00
    David Gilbert se prokličkoval obranou Poruby, nakonec ale puk zahrál z mantinelu, jelikož neměl moc prostoru sám vystřelit a zároveň komu přihrát.

27:52
    Sudí píská ofsajd.

26:30
    Kloz vypálil od modré, jeho ránu se ještě pokusil Allen tečovat, kotouč šel ale mimo.

25:10
    Motor se nenechal rozhodit inkasovanou brankou a dále útočí. Pohybuje se ve svém útočném pásmu a Kůdela musí být na pozoru.
    24:18 Tomáš GŘEŠ - 3:1

24:18
    Hosté snižují. Pro Milana Kloučka to byl nešťastný gól. TOMÁŠ GŘEŠ vypálil a puk se odrazil ještě o rameno domácího gólmana.
    Asistence: Jan Hudeček

23:30
    Kotouč byl sražen do ochranné sítě, a tak sudí přerušuje hru.

22:30
    Jakub Babka zavezl puk do útočného pásma hostů. Pokusil se přihrát Beránkovi. Obrana hostů ale byla silnější než útok domácích.

20:30
    Poruba se drží ve svém útočném pásmu. Domácí ale dobře brání.

20:01
    Úvodní buly vyhráli domácí.

20:01

První třetina patřila jednoznačně Jihočechům, kteří hned od začátku první třetiny, měli větší tlak. Hned na úvod se trefil Allen. Následně skóroval také Christov a Babka. Svěřenci Václava Prospala si zajistili už 198 gólů a chybí jim pouze dvě branky, aby pokořili magickou dvoustovku. Podaří se jim to ještě dnes?

20:00

19:59
    Motor se kompletní.

19:40
    Jakub Babka to zkusil ve vlastním oslabení, jeho ránu ale Kůdela vyrazil.

19:23

18:30
    Domácím se podařilo vyhodit.

18:00
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Ivan Lytvynov – 2 min., sekání).

17:53
    Obrovská šance Poruby! Jeden z útočníku hostů vystřelil na branku, jehož rána se odrazila. Na pomoc přijel další z ofenzivní hráč Poruby, který chtěl dorazit puk do téměř prázdné branky. Milan Klouček se ale natáhl a svým skvělým zákrokem si zatím drží čisté konto.

17:10
    Lukáš Endál si najel blízko k brance, ale trefuje pouze tyčku.
    15:38 Jakub BABKA - 3:0

15:38
    Máme tu další branku! Na pravým kruhu dostal JAKUB BABKA přihrávku, odtud poslal ránu, která šla ještě o tyčku, ale nakonec prošla až do sítě.
    Asistence: René Vydarený

13:38
    Kůdela musí být na pozoru. Hra se odehrává momentálně v jeho prostoru.

11:52
    Oba týmy se snaží dostat do svého útočného pásma. Hra se střídá ze strany na stranu. Ale ani jeden tým v tuto chvíli se dostal do žádné šance.

11:36
    Hosté už jsou kompletní na ledě.

11:35

11:21
    Doležal vystřelil, jeho rána šla ale mimo bránu.

10:53
    Hosté vyhazují a domácí spěchají pro puk.

10:19
    Motor se pohybuje ve svém útočném pásmu a snaží se využít početní výhody.

09:45
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Jan Káňa – 2 min., hákování).

09:10
    Motor se snaží opět dostat do obranného pásma Poruby.

09:00
    Tomáš Gřeš se dostal do dobré střelecké pozice. Milan Klouček byl ale připraven a nedovolil hostům snížit vedení Motoru.

08:00
    Holec se snažil nahrát volnému Vydarenému, kde se ale nacházel porubský obránce, který puk vypíchl.

06:47
    Vhazování před Kloučkem vyhráli domácí.
    06:25 Vít CHRISTOV - 2:0

06:25
    Motor se ujímá dvoubrankového vedení. VÍT CHRISTOV se nacházel v prostoru před brankou a dorazil puk za Kůdela.
    Asistence: Matouš Venkrbec, René Vydarený

05:47

05:25
    Jakub Babka byl v dobré pozici, puk se mu ale nešťastně odrazil, a tak se ke střele nedostal.

04:30
    Motor se teď drží ve svém útočném pásmu a Poruba brání.
    03:03 Conor ALLEN - 1:0

03:03
    Máme tady první branku. Vít Christov vybojoval puk u mantinelu a poslal krásnou přihrávku na ALLENA CONORA, který zakončil a dostal puk za brankáře hostů a posílá tak svůj tým do vedení.
    Asistence: Vít Christov, Miroslav Holec

02:24
    Klouček si připsal první zákrok. Poruba se dostala do obranného pásma Motoru a zkusila vystřelit. Domácí brankář ale bez problému střelu zpracoval.

02:10
    Allen chtěl jet na bránu, rozhodčí ale píská ofsajd.

02:00
    Doležal se pokusil vystřelit hned po buly. Jeho rána ale byla sražena obráncem hostů.

01:30
    Oba týmy se snaží dostat do svého útočného pásma, ani jednomu se to zatím moc nedaří.

01:00
    Puk skončil v ochranné síti a sudí přerušuje hru.

00:31
    Rozhodčí píská první ofsajd.

00:01
    Úvodní buly vyhráli hosté.

00:01

ČEZ Motor České Budějovice
    Jihočeši se stále vyhřívají na prvním místě tabulky a mají náskok třiatřicet bodů. Motor má v lize nejlepší obranu i útok. České Budějovice vyhrály z posledních pěti zápasů čtyři. Na svém kontě mají 195 gólů. Podaří se jim v zápase proti Porubě mít magických 200 branek?

RT Torax Poruba
    Poruba měla skvělý start letošní sezony a nějakou dobu vedla tabulku. Momentálně se jí ale tolik nedaří. Aktuálně jim patří až poslední, tedy osmá, pozice v rámci tabulky O pořadí v play-off. Z posledních pěti zápasů vyhrála Poruba pouze jeden proti Vsetínu a to ještě k tomu v prodloužení, takže brala pouze dva body. Nejlepšími střelci týmu jsou Tomáš Gřeš a Marek Špaček, oba mají na svém kontě třináct gólů.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.

Petra Bicková

Branky a nahrávky: 4. Allen (Christov, Holec), 7. Christov (Venkrbec, Vydarený), 16. Babka (Vydarený), 59. Pýcha – 25. Gřeš (Hudeček), 37. Dundáček (Brodek, M. Hlinka)

Banes Motor České Budějovice: Klouček (Strmeň) – Pýcha (C), Suchánek, Vydarený (A), Svach, Lytvynov, Allen – Christov, Venkrbec, Holec – Babka, Šimánek, Beránek – Michnáč, J. Kloz, Z. Doležal – M. Novák (A), Gilbert, Endál – Prokeš.
    HC RT TORAX Poruba 2011: Kůdela (Foltán) – Rudl, Husák, D. Krejčí, Pastor, Dluhoš, Dundáček, Šendera – Sikora (C), Hudeček, Gřeš – Nejezchleb, Kanko (A), J. Káňa (A) – Ollender, T. Jáchym, Toman – M. Hlinka, Brodek.

Rozhodčí: Souček, Jechoutek – Štofa, Beneš