Ufa – Barys 5:2 (kon.) | Jekatěrinburg – Kazaň 2:3 (kon.) | Jokerit – Kunlun 4:3 (kon.)
Spartak Moskva – Čeljabinsk 4:0 (kon.) | Minsk – Čerepovec 1:3 (kon.) | Viťaz – Jaroslavl 2:5 (kon.)
Riga – Vladivostok 1:2 (1:2 po s.n.)
HC Dinamo Minsk
1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Severstal Čerepovec
Sobota 25.01.2020, 15:10 • Minsk Arena, Minsk • KHL

To už je z mé strany vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek soboty! (17:33:53)

Československá stopa

Adam Liška (CER) 0+0, 0 střel, čas na ledě 18:02

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 37:18 (16:3, 6:11, 15:4)
    Zblokované střely – 16:13
    Vyhraná vhazování – 25:22
    Trestné minuty – 10:14
    Hity – 13:15

Hokejisté Minsku sice v duelu s Čerepovcem vyhráli první třetinu, ale nakonec odcházejí poraženi. Na přesilovkový zásah zásah Vladislava Jerjomenka totiž hosté odpověděli dvěma trefami v prostřední části a jedním gólem v závěrečné dvacetiminutovce. O branky Severstalu se postarali Geoffrey Kinrade, Ivan Provolněv a Alexandr Petunin. Dinamu už pak nepomohla ani závěrečná power-play, během níž soupeře více než dvě minuty nepustili z obranného pásma.

59:42
    Francis Paré z levého kruhu minul hostující branku a kotouč se odrazil až do středního pásma. Je rozhodnuto!

59:01
    Je tu už poslední minuta...

58:28
    Na Gragnaniho přihrávku nedosáhl na vzdálenější tyčce Kosticyn. Tlak domácích je velký, ale kýžené snížení zatím nepřinesl.

58:01
    Hlasatel oznámil poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:50
    Klec domácích je už prázdná! Přihrávka Spoonera zpoza branky našla Francise Parého, který ale z dobré pozice trefil jen připraveného gólmana Čerepovce!

57:22
    Hostující brankář Podjapolskij vyřešil další ošemetnou situaci před svou brankou. Alexandr Kitarov z úhlu nastřelil puk do jeho brankoviště, ovšem případný tlak dalších hráčů utnul právě gólman Severstalu, který kotouč schoval pod betony.

56:13
    Kovyršin hledal na levém kruhu Michaila Stefanoviče, na kterého se smála odkrytá polovina branky Čerepovce, ovšem útočník Dinama puk promáchl.

55:50
    Nyní Podjapolskij podržel puk pod lapačkou a přerušil tak hru.

54:59
    Bekhendem poslal puk na branku Denisov. Následně dorážel Drozdov, ovšem Podjapolskij vše zvládl.

53:50
    Hostující kouč Razin si vyžádal oddechový čas, aby dal svým hráčům, kteří nemohou po icingu střídat, čas na odpočinek.

53:50
    Zakázané uvolnění hostí. Dinamo se tak poměrně lacině dostává k buly v útočné třetině.

53:14
    Domácí inkasovaný gól srazil, hráči Čerepovce se naopak uklidnili a puk mají pod kontrolou.

52:12
    Hráči Čerepovce vedou o dva góly a necelých osm minut před koncem jsou velmi blízko dvěma bodům.
    51:15 Alexandr PETUNIN - 1:3

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 18. Jerjomenko (Gragnani, Spooner) – 26. Kinrade (Kodola, Markovin), 36. Provolněv (Sizov, A. Alexejev), 52. Petunin (Markovin)

HC Dinamo Minsk: D. Taylor (Osipkov) – Morrow, Gotovec, Znacharenko, Denisov, Gragnani (A), Jerjomenko, Dostanko – Stefanovič, Kovyršin, A. Kosticyn (C) – Martynov, Paré, Spooner – Pavlenko, Děmkov, Drozdov – Pavlovič (A), Kitarov, Dadonov – Greckij.
    Severstal Čerepovec: Podjapolskij (Chakimov) – Kinrade, Sizov, Kudako, M. Chabarov, A. Kulda, Provolněv, Chochlov, Makejev – Jakimov (A), Trubačjov (C), Liška – J. Morozov, J. Jakovlev, Kapustin – Petunin, Kodola, Markovin – J. Bodrov (A), A. Alexejev, Nevolin.

Rozhodčí: Vasiljev, Gusev – Golovljov, Savenkov