HC Čápi – Poběžovice 1:5 (kon.) | Marsy Klatovy – HC 2009 Nýrsko 4:0 (kon.) | Vačice – Tomahawk 0:0 (zruš.)
AHC Dynamo – HC Vizi 0:2 (kon.)
konec
HC Čápi
1:5 (0:2, 1:0, 0:3)
HC Poběžovice
Sobota 25.01.2020, 09:1511. ročník Š.L.A.H. Šroubek Cup 2019/2020 • 18. kolo
Partner:
     
    Zásahy brankářů ve 3. třetině

    Hanus – 6 zásahů (23)
    Sika – 5 zásahů (14) (10:45:00)
     
    Konec zápasu.
     
    44:54
    Poběžovice právě vstřelily branku!
    Tohle už je pro Čápi kruté, povedenou tečí se prosadil ZDENĚK HROMADA. Asistence Martin Rašek.
     
    44:03
    Poběžovice právě vstřelily branku!
    Další gól přidává PAVEL HUSPEKA. Asistence Martin Raěšek
     
    43:06
    Poběžovice právě vstřelily branku!
    KING SEMENÍk zřejmě rozhoduje dnešní utkání. Asistence Martin Rašek
     
    42:56
    Hejdukova střela minula branku.
     
    39:40
    Pokus Semeníka vyrazil Hanus hřbetem lapačky.
     
    36:13
    Vyloučení v týmu HC Čápi (V. Peksa – 1,30 min., podrážení).
     
    32:12
    Díky špatnému střídání Čápů se Čejkovi otevřela dálnice, ale při zakončení neměl seřízená mířidla.
     
    31:30
    Farného ránu Sika vyrazil.
     
    30:01
    Začala třetí třetina.
     
    Zásahy brankářů ve 2. třetině

    Hanus – 9 zásahů (17)
    Sika – 5 zásahů (9)
     
    30:00
    Druhá třetina skončila.
     
    Utkání sleduje legendární Zdeněk Muchka.
     
    29:04
    Čápi právě vstřelil branku!
    JOSEF JANDÍK dává kontaktní branku. Asistence Radek Farný.
     
    27:03
    Peksova rána byla zblokována.
     
    23:11
    Krol prověřil pozornost Siky.
     
    20:32
    Ránu Semeníka od modré Hanus schoval do náruče.
     
    19:50
    Vyloučení v týmu HC Čápi (Šindelář – 1,30 min., podrážení).

    Martin Karlík

    Branky a nahrávky: 30. Jandík (Farný) – 6. Kaufner, 13. Semeník (Rašek), 44. Semeník (Rašek), 45. Huspeka (Rašek), 45. Hromada (Rašek)


    HC Čápi: Hanus – Uhlík, V. Peksa, Jandík, Muchna, Farný, Krol, Bauer, Černý, Šindelář, Hejduk.
    HC Poběžovice: Sika – Jonáš, Semeník, Hromada, Huspeka, Široký, Kaufner, Uldrych, Čejka, Rašek, Smrkalín.

    Rozhodčí: Rubáš, Hedlička