Jekatěrinburg – Barys 2:4 (kon.) | Čeljabinsk – Kazaň 2:4 (kon.) | Čerepovec – Viťaz 1:4 (kon.)
Soči – Jaroslavl 2:4 (kon.) | Spartak Moskva – Kunlun 7:4 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
Piráti Chomutov
Pondělí 27.01.2020, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • Chance liga - o pořadí v play-off • 16. kolo

Valaši začali třetí třetinu opět aktivněji, ale také Chomutov dokázal říci své. Ne však po stránce gólové, jelikož se hostům v dnešním utkání nepodařilo prosadit ani jednou.
    Nejlepšími hráči jsou na obou stranách vyhlášení gólmani – za domácí tedy Ondřej Bláha, za hosty pak Štěpán Lukeš.
    Ode mě je to pro dnešek vše, ze vsetínského Lapače Vám přeji příjemný zbytek večera. (20:15:38)

59:56
    Bláhovo čisté konto je ještě v posledních sekundách v ohrožení. Problémy měl se skákavým pukem u levé tyče a od modré čáry ještě vystřelil Llewellyn. Také s touto střelou si ale vsetínský brankář dokázal poradit.

59:44
    Drtina ze středního pásma vyhazuje za prázdnou chomutovskou branku.

59:21
    Lukeš zůstává na střídačce.

59:21
    Oddechový čas pro hosty.

59:21
    Do konce třetí třetina zbývá necelá minuta a v rohu za vsetínskou brankou se strhla další potyčka. Tentokrát se v souboji představili Jiří Hunkes a Matyáš Svoboda.

58:54

58:30
    Rýgl vybojoval puk v útočné třetině a obratem z pravého kruhu vystřelil. Bláha střelu k levé tyči kryje.

58:04
    Procházka s Jonákem se dostali do přečíslení dva na jednoho. Prvně jmenovaný nahrál na pravé křídlo Jonákovi, který kotouč bekhendem nasměroval do středu hostující branky.

57:47
    Vhazování ve středním pásmu vyhráli hosté a Suchý rozehrává z pravého kruhu chomutovského obranného pásma.

57:35
    Valaši drželi puk dlouho u mantinelu za vlastní brankou. Rozhodčí přerušuje hru.

57:20
    Vsetín puk vyhodil a má jej pod kontrolou.

56:54
    Pirátům se podařilo rychle vrátit a následovat bude také početní výhoda hostujícího celku. Za podrážení putuje na trestnou lavici Gorčík.

56:28
    Jeřábek rozehrával zpoza vlastní branky. Vsetín zvolil pro založení útočné akce dlouhé nahrávky, a nakonec tak puk do pásma jen protečoval.

56:04
    Obě mužstva v plném počtu.

55:31
    Na straně Chomutova se v nadějné pozici na vrcholu levého kruhu ocitl Seemann. Bláha si proti jeho střele počínal stejně dobře, jako Lukeš na druhé straně, kterého nebezpečným bekhendovým pokusem do levého dolního rohu ohrozil Volf.