Montreal – Washington 2:4 (kon.) | Ottawa – New Jersey 3:4 (0:2 po s.n.) | Nashville – Toronto 2:5 (kon.)
Dallas – Tampa 3:2 (po pr.) | Vancouver – St. Louis 3:1 (kon.) | San Jose – Anaheim 4:2 (kon.)
Montreal Canadiens
2:4 (1:1, 0:2, 1:1)
Washington Capitals
Úterý 28.01.2020, 01:10 • Bell Centre, Montreal • NHL

Ode mne to je již z tohoto utkání vše, přeji Vám příjemný zbytek úterní noci a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou. (03:58:19)

Dnešní utkání sleduje 21.302 diváků.

Máme tu konec dnešního utkání. Caps vítězí na ledě Habs 4:2 a upevňují si vedení ve Východní konferenci. Skóre dnešního utkání otevřel po přihrávce Tatara Jeff Petry. Za hosty ještě do první přestávky vyrovnal z přesilové hry Tom Wilson. Druhá třetina patřila hostům, kteří jí vyhráli 2:0, když se trefili Travis Boyd a Jakub Vrána. Ve třetí třetině se domácím podařilo snížit na rozdíl jediné branky díky gólu Dale Weise. Domácí poté měli několik výborných šancí na vyrovnání, ale Holtby podržel svůj tým. Výhru Capitals poté pečetil do prázdné branky Nicklas Bäckström.

59:37 Nicklas BÄCKSTRÖM - 2:4

59:37
    Washington právě vstřelil branku!
    A máme rozhodnuto. Hagelin vyvezl puk do středního pásma, kde ho předal na NICKLASE BÄCKSTRÖMA a ten bekhendovou "žabičkou" posílá puk do prázdné branky. Asistence: Carl Hagelin, Tom Wilson.

59:07
    Dělovka Petryho minula branku.

58:48
    Nahození Webera od modré sraženo do rohu.