Montreal – Washington 2:4 (kon.) | Ottawa – New Jersey 3:4 (0:2 po s.n.) | Nashville – Toronto 2:5 (kon.)
Dallas – Tampa 3:2 (po pr.) | Vancouver – St. Louis 3:1 (kon.) | San Jose – Anaheim 4:2 (kon.)
po s.n. (0:2)
Ottawa Senators
3:4 (1:1, 0:1, 2:1 - 0:0)
New Jersey Devils
Úterý 28.01.2020, 01:40 • Canadian Tire Centre, Ottawa • NHL

48:28
    Tkachuk zasáhl Pavla Zachu nechtěně do obličeje, to nic ale nemění na tom, že bude dvě minuty pykat na trestné lavici.

45:21
    Zákrok u modré obranné čáry Anisimova na Nica Hischiera byl víc než zřetelně viditelný. Další šance v přesilovce pro New Jersey.

30:00
    Rozhodčím neunikl nenápadný zákrok za brankou a posílají Reillyho na trestnou lavici za hákování.

17:13
    V další útočné snaze zastavuje Ottawu až Müllerův nepovolený zákrok. Dvě minuty za sekání.

12:40
    Kyle Palmieri ve středním pásmu podrazil brusle Ennise a odchází na trestnou lavici.

06:14
    Connor Brown se snažil dosáhnout na kotouč, který se dostal do vzduchu po ráně Chabota od modré čáry. Místo toho ale trefil tvář soupeře a odsedí si celkově 4 minuty za vysokou hůl.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 19. Ennis (B. Tkachuk, Batherson), 50. Naměstnikov (Hainsey), 50. Tierney (Co. Brown, DeMelo) – 9. Severson (Bratt, N. Gusev), 25. Rooney (A. Greene, Müller), 57. Palmieri (Bratt, Hischier), rozh. náj. N. Gusev