Litvínov – Plzeň | 5:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Olomouc | 3:0 (kon.) | | | Vítkovice – Zlín | 1:0 (kon.) |
K. Vary – Pardubice | 2:3 (0:2 po s.n.) | | | Kometa Brno – Třinec | 1:0 (kon.) | | | Mountfield HK – Kladno | 4:1 (kon.) |
Montreal – Washington | 2:4 (kon.) | | | Ottawa – New Jersey | 3:4 (0:2 po s.n.) | | | Nashville – Toronto | 2:5 (kon.) |
Dallas – Tampa | 3:2 (po pr.) | | | Vancouver – St. Louis | 3:1 (kon.) | | | San Jose – Anaheim | 4:2 (kon.) |
Chabarovsk – Ufa | 4:2 (kon.) | | | Dynamo Moskva – N.Novgorod | 5:1 (kon.) | | | Omsk – Nižněkamsk | 3:2 (kon.) |
Petrohrad – Minsk | 5:0 (kon.) | | | Riga – Novosibirsk | 0:1 (kon.) |
China Golden Dragon – Klatovy | 0:12 (kon.) |
Havířov – Warriors Brno | 5:1 (kon.) |
Levice – SR 18 | 6:1 (kon.) | | | Bratislava Capitals – Martin | 5:2 (kon.) |
konec
Amur Chabarovsk
4:2
(2:0, 0:1, 2:1)
Salavat Julajev Ufa
David Suchý
Branky a nahrávky:
2. Rasskazov (Turbin, Ruděnkov), 13. Vl. Ušenin (Vj. Ušenin), 50. Gorškov (Korjagin, Vj. Ušenin), 52. Ruděnkov (Jordán, Fajzullin) – 33. Kugryšev (Arzamascev, Kadějkin), 60. Omark (Larsen, Manninen)
Rozhodčí: Ravodin, Romasko – Lazarev, Střelcov
Diváci:
Neproměněná penalta:
Amur Chabarovsk:
Alikin (Kiseljov) – Vitásek, Jordán, Korobov, V. Vasiljev, Turbin, Korjagin (C), Alexandrov – H. Zohorna, T. Zohorna, Golubev (A) – Fajzullin, Rasskazov (A), Ruděnkov – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin, Gorškov – Železkov, A. Kuzněcov, Kacuba.
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Panin (C), Larsen, Koledov, Arzamascev, Pašnin, Ar. Sergejev, A. Semjonov – Hartikainen, Burmistrov (A), Omark (A) – Kručinin, Manninen, Sošnikov – V. Žarkov, Kadějkin, Kugryšev – Baškirov, Kartajev, Soloduchin – Alalykin.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Panin (C), Larsen, Koledov, Arzamascev, Pašnin, Ar. Sergejev, A. Semjonov – Hartikainen, Burmistrov (A), Omark (A) – Kručinin, Manninen, Sošnikov – V. Žarkov, Kadějkin, Kugryšev – Baškirov, Kartajev, Soloduchin – Alalykin.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Ravodin, Romasko – Lazarev, Střelcov
Diváci:
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexandr Burmistrov – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Teemu Hartikainen – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).