Litvínov – Plzeň 5:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Olomouc 3:0 (kon.) | Vítkovice – Zlín 1:0 (kon.)
K. Vary – Pardubice 2:3 (0:2 po s.n.) | Kometa Brno – Třinec 1:0 (kon.) | Mountfield HK – Kladno 4:1 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
3:0 (1:0, 2:0, 0:0)
Piráti Chomutov
Úterý 28.01.2020, 17:30 • RT TORAX ARENA • Chance liga - o pořadí v play-off • 24. kolo

Já se tímto s vámi loučím a těším se u dalších textových přenosů na počtenou. (19:58:32)

Porubě se podařilo i v druhém domácím utkání zvítězit. Dlouho se hrálo bez branek, ale v 18. minutě první třetiny otevřel skóre Petr Kanko. Ve druhé periodě pak dvěma brankami v přesilovkách navýšil vedení Jan Hudeček. Ve třetí třetině jsme už branku neviděli, hlavně zásluhou skvěle chytajícího Pavláta, který zlikvidoval spoustu šancí domácích.

59:20

58:49
    Obě mužstva střídají a tak se hra na chvíli zklidnila.

58:00
    Domácí v dalším náporu ve chvíli kdy byly ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:35
    Káňa se snažil protlačit puk mezi betony Pavláta, gól nepadl, ale branka opustila své místo a musíme si chvíli počkat na opravu.

Dnešní utkání sleduje 486 diváků.

57:20
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Radek Havel – 2 min., krosček).

57:18
    Vysoká střela nad protáhla Pavláta.

57:05
    Na dvakrát má Pavlát puk ukrytý pod svou lapačkou.

56:32
    Puk mimo hřiště, vhazuje se ve středním pásmu.

55:31

55:30
    Svoboda prudkou střelou na vzdálenější tyč minul.

54:40
    Domácí vyhazují a na chvíli se osvobozují, ale hosté už jsou v dalším útoku, který ale zastavuje ofsajd.

54:17
    Závar před bránou domácích končí rozmíškou mezi hráči, rozhodčí ale vylučovat nebude.

53:44
    Několik střel hostů končí jen na výstroji Foltána, ale hosté jsou stále v náporu.

53:31
    Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba 2011 (Tomáš Jáchym – 2 min., držení hole).

52:59
    Po vhazování přišla rychlá střela domácích, puk v lapačce gólmana.

Zbyněk Slatinský

Branky a nahrávky: 18. Kanko (J. Káňa), 21. Hudeček (Husák, J. Káňa), 35. Hudeček (Sikora, Husák)

HC RT TORAX Poruba 2011: Foltán (Kůdela) – Slavík, Husák, Rudl, Urbanec, D. Krejčí, Dundáček, Pastor – Sikora (A), Hudeček, Gřeš – Guman, T. Jáchym, Maršoun – Kanko (C), M. Hlinka, J. Káňa (A) – Ollender, Toman, Brodek.
    Piráti Chomutov: Pavlát (Altrichter) – R. Havel, Rýgl, Seemann, Žovinec, Lang, Štochl, Hlaváček – J. Sklenář, Suchý, Chrpa (A) – Hlava, Pitule, Rudovský (A) – Tomica (C), J. Svoboda, Llewellyn – Matyáš Svoboda, Šagát, Vrhel.

Rozhodčí: Wagner, Koziol – Bartek, Dohnal