Kobra – Chrudim 2:1 (po pr.)
po prodl.
HC Kobra Praha
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
HC Chrudim
Středa 29.01.2020, 18:00 • ZS Kobra Praha • REDSTONE Extraliga juniorů • Skupina A
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:09:32)
     
    60:08
    Kobra právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAN KSANDR. Asistence: Richard Mucha.
     
    60:01
    Začalo prodloužení.
     
    60:00
    Třetí třetina skončila.
     
    59:13
    Chrudim právě vstřelila branku!
    Autorem branky je DOMINIK DUBOVČÍ. Asistence: Matěj Odehnal a Zdeněk Formánek.
     
    53:10
    Vyloučení v týmu HC Chrudim (David Matušek – 2+2 min, vysoká hůl).
     
    45:12
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Ondřej Stejskal – 2 min., podrážení).
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    33:23
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Richard Mucha – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Chrudim (Filip Hybeš – 2 min., hrubost).
     
    29:54
    Kobra právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ONDŘEJ ZMEŠKAL. Asistence: Mikuláš Černý a Michal Sup.
     
    23:48
    Vyloučení v týmu HC Chrudim (Dominik Pejzl – trestné střílení, hákování).
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    19:00
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Ondřej Zmeškal – 2 min., faul kolenem).
     
    15:01
    Vyloučení v týmu HC Chrudim (David Matušek – 2 min., faul kolenem).
     
    09:02
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Michal Sup – 2 min., vysoká hůl).
     
    04:17
    Vyloučení v týmu HC Kobra Praha (Michal Sup – 2 min., podrážení).
     
    00:01
    Utkání právě začalo.

    Vendula Zdražilová

    Branky a nahrávky: 30. Zmeškal (Černý, Sup), 61. Ksandr (Mucha) – 60. Dubovčí (Odehnal, Formánek)


    HC Kobra Praha: Ondrík (Svoboda) – Skalík, Ženíšek, Stejskal, Zmeškal (A), Škutina, Cichoň – Mucha (A), Sup, Janiurek, Ribarowski, Výrut, Šálek (C), Soeldner, Ksandr, Černý
    HC Chrudim: Matoušek (Novotný) – Hybeš, Pejzl, Dubovčí, Odehnal, Heligr (A), Votava, Prýl – Matušek, Felcman, Hebek, Cimburek, Hykl, Hrdlička, Formánek (A), Langr (C), Půlpán, Hledík

    Rozhodčí: Zeliska – Karda, Hána

    Diváci: 45