Ml. Boleslav B – Varnsdorf 2:2 (kon.) | Sokolov – Vltavín 2:1 (kon.) | Třinec – Wolibórz 10:1 (kon.)
Hibernians – Mladá Boleslav 0:0 (kon.) | Táborsko – Dukla Praha 0:1 (kon.) | Teplice – Trenčín 4:1 (kon.)
Opava – Zlaté Moravce 3:0 (kon.) | Jablonec – Bellmare 3:1 (kon.) | Benešov – Jihlava 2:8 (kon.)

Opava právě vstřelila branku!
    Slezský FC zvyšuje už na 3:0! Jan Schaffartzik předal ve vápně míč Václavovi Juřenovi, který poslal střílenou přihrávku před bránu a dobíhající JAN ŽÍDEK napálil balon nekompromisně do sítě!

83
    Slezané přidávají druhý gól! Brankář Pindroch chtěl obejít JANA ŽÍDKA, ale opavský obránce záměr gólmana vystihl, obešel ho a pohodlně zblízka zakončil do prázdné brány!

63
    Další slibná šance Opavy! Po výborném napadaní soupeřovy rozehrávky dostal míč do vápna Žídek, jeho ránu ale zlikvidoval Pindroch!

49
    Slezané jdou do vedení! Po rohu rozehraném nakrátko odcentroval do vápna Tomáš Jursa, do vzduchu vyskočil ADAM RYCHLÝ a míč po jeho tečované hlavičce skončil u pravé tyče!

25
    Ze zhruba pětadvaceti metrů napřáhl Petr Zapalač a jeho povedená dělovka skončila na břevně!

17
    Opava mohla jít do vedení, Řezníček obešel brankáře a z ostrého úhlu zakončil. Z brankové čáry ovšem vykopl balon jeden z obránců slovenského celku.

Jan Šimek

Branky: 49. Rychlý, 83. Žídek, 87. Žídek

Slezský FC Opava: I. poločas: Lasák – Hrabina, Rychlý, Hnaníček, Žídek – Řezníček, Jursa – Mondek, Texl, Zapalač – Železník.
    II. poločas: Šrom – Hrabina (60. Harazim), Rychlý (60. Kodr), Hnaníček, Žídek – Řezníček, Jursa (60. Schaffartzik) – Mondek (60. Dordič), Texl, Zapalač (60. Helešic) – Juřena.

Náhradníci: Šrom – Kodr, Harazim, Schaffartzik, Dordič, Helešic, Juřena

FC ViOn Zlaté Moravce: Pindroch – Orávik (60. Haspra), Asanovič, Pintér, Brašeň – Hrnčár, Tóth (46. Duga), Ďubek (65. Mihálik), Richtárech, Kovaľ – Vučenovič
    Náhradníci: Kelemen – Chovan, Duga, Mihalik, Haspra.

Rozhodčí: Pelikán – Vejtasa, Vařacha.