Leicester – Chelsea 2:2 (kon.) | Bournemouth – Aston Villa 2:1 (kon.) | Crystal Palace – Sheffield Utd. 0:1 (kon.)
Liverpool – Southampton 4:0 (kon.) | Newcastle – Norwich 0:0 (kon.) | Watford – Everton 2:3 (kon.)
West Ham – Brighton 3:3 (kon.) | Manchester Utd. – Wolverhampton 0:0 (kon.)
AFC Bournemouth
2:1 (2:0)
Aston Villa FC
Sobota 01.02.2020, 16:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 25. kolo

Skončilo nám utkání mezi Bournemouthem a Aston Villou. Domácí vyhráli důležitý záchranářský zápas poměrem 2:1 a připisují si tři body do tabulky. V úvodní půli se trefil Philip Billing a Nathan Aké. Druhý poločas ovlivnilo vyloučení Jeffersona Lermy, po kterém hráli hosté téměř čtyřicet minut přesilovku. Nakonec vsítili pouze jeden gól v podání Mbwany Samatty.

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost. Na počtenou! (18:04:51)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 9:13. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:15.

90+4

90+4
    Aston Villa se pokouší o nakopávané balóny. Domácí jsou blízko důležitým třem bodům.

90+3
    Tyrone Mings se pokusil individuálně dostat do vápna. V rozhodující okamžik byl zastaven.

90+2
    Guilbert míč do vápna nedostal. Aston Villa už ale hraje na velké riziko.

90+1
    Žlutou kartu dostává Kortney Hause (Aston Villa FC).

90+1
    Nad rámec řádných 90 minut se budou nastavovat minuty 4.

90
    Grealishův centr byl okamžitě odvrácen. Za chvíli se dozvíme, kolik minut hlavní sudí Taylor nastaví.

90
    Bournemouth ale vysoko presuje útočnou snahu Aston Villy. Hosté nedostávají ani milimetr volného prostoru.

89
    Hosté se dostali k míči. Pokouší se založit další útočnou akci z vlastní poloviny.

87
    Aaron Ramsdale může opět pošetřit sekundy. Bude znovu odkopávat od své brány.

86
    Davis si sice dlouho kryl míč u kopačky, ale nakonec byl čistým způsobem zastaven Philipem Billingem.

86
    Harry Wilson vybojoval na Targettovi autové vhazování. Červenočerní se nyní rozhodně nikam neženou.

85
    Centr Adama Smithe byl sražen do zámezí. Bournemouth rozehraje rohový kop. Může tak otupit tlak hostujícího celku.

84
    Akce Aston Villy ale byla kvůli ofsajdu zastavena. Rozehrávat budou domácí fotbalisté.

83
    Hosté i nadále zůstávají u míče. Bournemouth čekají velmi těžké poslední minuty.

83
    Simon Francis zasáhl proti přízemnímu centru ze strany. Kapitán domácích ale měl štěstí, že si míč nesrazil do vlastní brány.