Leicester – Chelsea 2:2 (kon.) | Bournemouth – Aston Villa 2:1 (kon.) | Crystal Palace – Sheffield Utd. 0:1 (kon.)
Liverpool – Southampton 4:0 (kon.) | Newcastle – Norwich 0:0 (kon.) | Watford – Everton 2:3 (kon.)
West Ham – Brighton 3:3 (kon.) | Manchester Utd. – Wolverhampton 0:0 (kon.)
Crystal Palace FC
0:1 (0:0)
Sheffield United
Sobota 01.02.2020, 16:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 25. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u dalších přenosů napočtenou! (18:08:16)

Statistiky zápasu:
    Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:4. Rohy: 9:5 Ofsajdy: 1:0. Fauly: 9:15.

Máme za sebou dnešní utkání 25. kola, které lépe dopadlo pro hostujícího nováčka soutěže Sheffield United, který si tak ze Selhurst Parku odváží cenné tři body. V první půli byli aktivnější domácí, kteří drželi více balon na svých kopačkách. Větší šance jsme ale v prvním poločase neviděli a tak se šlo do kabin za bezbrankového stavu. Po výměně stran přebrali iniciaitivu hosté a byli více na balonu. Rozhodující moment zápasu přišel v 58. minutě, kdy si po obrovské chybě vstřelil vlastní branku Guaita. Hosté i po vstřelené brance nepolevovali a byli v druhé půli aktivnějším týmem. I přes závěrečný tlak domácích se jim branku vstřelit nepodařilo a překvapení letošní soutěže si tak připisuje další tři body.

90+7

90+7
    I ten dokázala obrana soupeře odvrátit s Sheffield United si tak připisuje další důležité vítězství!

90+6
    S nadějemi domácích to nevypadá příliš dobře, poslední nákop.

90+5
    Střídání spíše na pošetření času. Odchází Oliver McBurnie, kterého nahradí Ben Osborn.

90+5
    Centr van Aanholta si krásně našel Henderson a sbírá balon ze vzduchu.

90+4
    Zaha byl u pravé lajny faulován, rychle rozehranou standardní situaci odvrací hostující obrana na další roh.

90+3
    Tři minuty do konce. Dokáží domácí se zápasem ještě něco udělat?

90+3
    Zaha to vzal na sebe, jeho střela ale byla zablokována.

90+2
    I druhý Aanholtův centr nenadělal obraně hostů problémy. Naopak hosté se snaží na polovině Crystal Palace šetřit důležité sekundy.

90+2
    Centr domácích odvrací Egan na další rohový kop.

90
    Hlavní sudí nastavá nad rámec základní hrací doby 6 minut!

89
    Centr z pravé strany jen proletěl hostujícím vápnem. Z tribun se ozývá pískot.

88
    Lys Mousset se hezky uvolnil, svojí střelou poté ale nedokázal prostřelit blok domácích.

88
    Hosté velmi dobře momentálně a nepouští domácí k nějakému závěrečnému tlaku.

86
    Po centru Norwooda se do zakončení dostal Egan. Jeho střela prolétla jen těsně kolem pravé tyče. Jen to zahučelo v Selhurst Parku.

85
    Poslední střídání domácích. Hřiště opouští James McArthur, kterého nahrazuje Cheikhou Kouyaté.