Leicester – Chelsea 2:2 (kon.) | Bournemouth – Aston Villa 2:1 (kon.) | Crystal Palace – Sheffield Utd. 0:1 (kon.)
Liverpool – Southampton 4:0 (kon.) | Newcastle – Norwich 0:0 (kon.) | Watford – Everton 2:3 (kon.)
West Ham – Brighton 3:3 (kon.) | Manchester Utd. – Wolverhampton 0:0 (kon.)
Manchester United
0:0 (0:0)
Wolverhampton Wanderers
Sobota 01.02.2020, 18:30 • Old Trafford, Manchester • Anglická Premier League • 25. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek sobotního večera a u Premier League zase někdy na počtenou. (20:35:39)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:15.

Je dobojováno a zápas nakonec končí bezbrankovou remízou. Ve druhém poločase už bylo k vidění několik zajímavých šancí, nicméně oba celky dnes podržely brankáři. Více práce měl Rui Patrício, jenž zneškodnil několik střel Bruna Fernandese. Na opačné straně musel de Gea řešit jedinou výraznější šanci Wolves, ale ránu Jiméneze dokázal vyrazit. V poslední minutě nastavení mohl o výhře Manchesteru rozhodnout střídající Dalot, jenž ale v krkolomné pozici bránu netrefil.

90+5
    90+4. Dalot ve velké šanci selhal.

90+4
    Manchester málem udeřil v poslední minutě nastavení! Wan-Bissaka se dravě protáhl okolo Castra a poté našel Dalota, jenž ve vyložené šanci bránu o kousek minul.

90+3
    Greenwood se snažil obtočit okolo Bolyho, ovšem ten se nenechal obehrát a navíc ještě domácího mladíka obral o balon.

90+2
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny čtyři minuty.

90+1
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Raúl Jiménez, přichází Leander Dendoncker.

90
    Všichni hráči v černých dresech jsou již zatažení na vlastní polovině, neboť Manchester United začíná v posledních minutách hodně tlačit. Dočkají se vytoužené branky?

89
    Také roh přinesl pro defenzivu Wolves nebezpečí, avšak tentokrát si hosté poradili s několika nepředvídatelnými odrazy a poté míč odkopl Coady.

88
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Daniel James, přichází Diogo Dalot.
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Juan Mata, přichází Jesse Lingard.
    88. Maguire nepřekonal blok obránců.

88
    To byla dobrá šance United! Fredova standardka propadla k Harrymu Maguireovi, jenž ale nedokázal propálit změť těl, která se před ním nacházela. Balon následně uklidil do autu Castro.

87
    James přetáhl svůj centr na zadní tyč, kde na něj jen těsně nedosáhl Mata. Ten ale ještě stačil balon zastihnout na hrací ploše, takže domácí mohou dál kombinovat.

86
    Jiménez se zjevil ve stoprocentní šanci, nicméně celé situaci předcházel ofsajd, takže případná branka by ani nemohla být uznána.

85
    Podence hledal v šestnáctce volného Dohertyho a nebýt zákroku Maguira, irský fotbalista by zakončoval z hranice malého vápna.

84
    Žlutou kartu dostává Luke Shaw (Manchester United).

83
    Aktivní Wan-Bissaka se znovu vydal dopředu, jenže jeho akci dokázal zbrzdit Podence, jenž svého soupeře donutil nahrát dozadu.