PSG – Montpellier 5:0 (kon.) | Amiens – Toulouse 0:0 (kon.) | Angers – Remeš 1:4 (kon.)
Dijon – Brest 3:0 (kon.) | Nîmes – Monaco 3:1 (kon.) | Štrasburk – Lille 1:2 (kon.)
Angers SCO
1:4 (1:1)
Stade de Reims
Sobota 01.02.2020, 20:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 22. kolo

Díky povedenému druhému poločasu a zejména rychlým brankám vyhrává tento zápas hostující celek, který po prohře s Méty dokázal vyhrát. Naopak Po třech zápasech s alespoň bodem SCO dnes další body nepřidalo. (21:54:28)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 15:13.

90+2

90+2
    Nastavený čas se změnil jen ve formalitu, hostující hráči ví, že tento zápas vyhrají, slaví i fanoušci Reims.

90+1
    Dvě minuty dělí hostující celek od výhry v tomto zápase.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Mathias Pereira Lage (Angers) to zkoušel individuálně, ale prosadit se proti obraně nedokázal, a tak vybojoval alespoň aut pro svůj tým.

87
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Hostující fotbalisté míří k výhře v tomto mači. Kombinuje se zejména na polovině.

84
    Romain Thomas (Angers) zkoušel do šance vyslat spoluhráče, ale přihrávka postrádala přesnost.

83
    Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nikam nežene, v poklidném tempu se nyní hraje.

81
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Nathanaël Mbuku, přichází Tristan Dingomé.

80
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, rozdíl mezi oběma kluby je velký, domácí prohrávají o tři branky, ale i tak fanoušci na stadionu vytváří velmi dobrou atmosféru.

78
    Důležitý krok udělal hostující celek k výhře v tomto zápase, domácí inkasovali dvě rychlé branky.

77
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Thomas Mangani, přichází Abdoulaye Bamba.
    75. Boulaye DIA - 1:4

75
    Reims právě vstřelilo branku!
    Reims míří v tomto zápase za jasnou výhrou, balon do sítě dostal po pěkné samostatné akci BOULAYE DIA z bezprostřední blízkosti. Asistence: Xavier Chavalerin.

74
    Střídání v týmu Stade de Reims: ze hřiště odchází Moussa Doumbia, přichází Hassane Kamara.
    74. Baptiste SANTAMARÍA - 1:3

74
    Hostující celek navyšuje své vedení, míč nešťastně do své branky hlavičkoval BAPTISTE SANTAMARÍA.

Jan Prošek

Branky: 7. Alioui – 38. Touré (pen.), 62. Abdulhamíd (Cassama), 74. Santamaría (vla.), 75. Dia (Chavalerin)

Karty:   36. Capelle (AGR) – 27. Cassama (REI), 51. Touré (REI)

Angers SCO: Butelle – Manceau, I. Traoré, Thomas, Capelle – Santamaría – Thioub (67. Ninga), Fulgini, Mangani (77. Bamba), Pereira Lage – Alioui (66. Bahoken).
    Náhradníci: Petković – Bahoken, Bamba, Bobichon, Ninga, Khaled, Pavlović.

Stade de Reims: P. Rajković – Foket, Disasi, Abdulhamíd, Konan – Cassama, Romao, Chavalerin – Mbuku (81. Dingomé), Touré (58. Dia), Doumbia (74. Kamara).
    Náhradníci: Lemaitre – Dia, Dingomé, Donis, Kamara, Maresic, NKada.