Novosibirsk – Minsk 3:2 (kon.) | Barys – Omsk 4:3 (kon.) | Magnitogorsk – Jekatěrinburg 2:3 (kon.)
Jaroslavl – Jokerit 5:0 (kon.) | Kazaň – Riga 2:0 (kon.) | N.Novgorod – Čerepovec 5:0 (kon.)
Soči – Viťaz 5:4 (kon.) | Spartak Moskva – Dynamo Moskva 0:4 (kon.)
HK Soči
5:4 (0:2, 4:2, 1:0)
HC Viťaz Moskevská oblast
Sobota 01.02.2020, 15:00 • Bolšoj dvorec sporta, Soči • KHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:18:58)

V dnešním utkání nenastoupili žádní čeští nebo slovenští hokejisté.

Nicméně jim to vadit nemusí. Čechov už se do útoku nedostal, a tak v dnešní divoké přestřelce vítězí Soči 5:4! Domácí sice prohrávali 2:4, ale dokázali ještě do konce druhé třetiny vyrovnat na 4:4 a ve třetí třetině byli jediní, komu se podařilo skórovat.

59:33
    Mohlo být rozhodnuto, když si domácí dojeli pro vyhozený kotouč. Na zadním hrazení ale zaváhali a puk před branku nedostali.

59:04
    Domácí vytěsnili hru do středního pásma. Stále ale má Čechov dost času.

58:35
    Tvrdá střela Nattinena zpoza levého kruhu. Nalimov ji vychytal.

58:08
    Čechov si vzal oddechový čas a brankář zůstává na střídačce.

56:59
    Tentokrát však do útoku vyrazili domácí. Dopustili se postavení mimo hru.

56:45
    Třetí třetina se blíží ke svému konci. Soči odráží útoky soupeře, který mobilizuje síly k závěrečnému tlaku.

55:53
    Pokus o brejk domácích končí pouze zakázaným uvolněním.

55:45
    Laričev zkoušel štěstí zpoza kruhů, ale Nalimov byl i na jeho střelu připravený.

54:37
    Další vhazování. Rychlá střela po buly Nalimova nepřekvapila.

54:31
    Hosté vybojovali vhazování v útočném pásmu. Čas, během něhož mohou něco s výsledkem udělat, se krátí.

52:30
    Poslední komerční přestávka.

50:42
    Trochu napravit se to hosté pokusili nyní, ale znovu, střela Šinkeviče šla z pozice, ze které se příliš neskóruje. A Nalimov neměl se zákrokem problém.

50:10
    Třetí třetina plyne velmi rychle, což příliš nevyhovuje Čechovu. Ten je po přesilovkové brance soupeře zatím stále pod jakousi dekou a nedaří se mu vůbec kombinace.

48:40
    Komerční přestávka.

47:43
    Zakázané uvolnění hostů.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 21. Altybarmakjan (Rundblad, Strömwall), 27. Točickij (Rundblad), 37. Točickij (Mosaljov), 40. Archipov, 43. Strömwall (Šmeljov, Altybarmakjan) – 12. Q. Howden (A. Sjomin), 16. A. Sjomin (Makejev), 25. A. Sjomin (Q. Howden), 28. Jo. Nättinen (Jevsejenkov, Makejev)

HK Soči: Nalimov (A. Achmetov) – Rundblad, Pogorišnyj, Bertilsson, A. Petrov, D. Alexandrov, Abrosimov, Gordějev – R. Rosén, Strömwall, Altybarmakjan – Starkov, Lugin, Collins – Točickij, Mosaljov, Šmeljov – Archipov, Makarenko, Vyglazov – Rybakov.
    HC Viťaz Moskevská oblast: I. Ježov (Saprykin) – Pylenkov, Jevsejenkov, Vorobej, V. Lajunen, Golovkov, Šinkevič, Katičev – Q. Howden, A. Sjomin, Makejev – Byvalcev, Jo. Nättinen, Varfolomejev – Laričev, P. Černov, Grebenščikov – Petrakov, A. Ševčenko, Koltygin – Orlovič-Grudkov.

Rozhodčí: Vasiljev, Sojn – Goljak, Sadovnikov