Hodonín – Bánovce 38:24 (kon.) | Veselí n/M – Slavia 24:33 (kon.) | Olomouc – Dunajská Streda 29:27 (kon.)
DHK Zora Olomouc
29:27 (16:8)
HC DAC Dunajská Streda
Sobota 01.02.2020, 17:30 • SH DHK Zora, Olomouc (kapacita: 600 míst) • MOL liga žen • 19. kolo

Druhý poločas nakonec přinesl nečekaně dramatickou koncovku. Dunajská Streda využila menšího soustředění v řadách domácích házenkářek, které se častokrát prezentovaly nevídanými minelami. Zoru ovšem podržela fantasticky chytající Michaela Polášková, jejíž zásluhou Olomouc získala důležité dva body do tabulky, které Hanačky udrží mezi elitní českou čtyřkou MOL ligy. Dunajská Streda ovšem předvedla i přes konečnou porážku velmi sympatický výkon. Ode mě je to z Olomouce vše, přeji hezký zbytek sobotního večera. (19:04:27)

Nejlepší hráčky utkání: Michaela Polášková (Olomouc) – Boglárka Bíziková (Dunajská Streda)

DHK Zora Olomouc – MŠK Dunajská Streda 29:27 (16:8)
    Nejvíce branek: Patrnčiaková 6/1, Jansová 5, Kašpárková 4 – Bíziková 12/3, Brunczviková 4, Mészárosová 3. Rozhodčí: Pavel Friedel, Tomáš Kučerka. Sedmimetrové hody: 3/2 – 3/3. Vyloučení: 5:4. Diváci: 200.

Konec zápasu. (29:27)
    60
    Nikola Jansová se prosazuje znovu svým typickým lobem, Olomouc si zřejmě pojistila vítězství. (29:27)
    60
    Gól vstřelil tým MŠK Dunajská Streda (Fanni Brunczviková). (28:27)

59
    Polášková ukázala další ze svých skvělých fines v brance, Dunajská Streda nyní měla pěkně velkou smůlu. (28:26)
    58
    Iva Závišková proměnila důležitou sedmičku, proti Oláhové vytasila jednoduchou ránu k tyči. (28:26)

58
    Vyloučení v týmu MŠK Dunajská Streda (Lilia Lelkesová). (27:26)

58
    Olomoucký trenér Libor Malínek si vybírá svůj poslední oddechový čas v zápase. Zora totiž prohospodařila pohodlný náskok, Dunajská Streda není necelé tři minuty před koncem vůbec daleko od vyrovnání. (27:26)
    58
    Gól vstřelil tým MŠK Dunajská Streda (Mária Straková). (27:26)
    57
    Boglárka Bíziková si připisuje další branku, Dunajská Streda je rázem jen dvě branky od svého protivníka. (27:25)
    56
    Gól vstřelil tým MŠK Dunajská Streda (Fanni Brunczviková). (27:24)

55
    Salčáková v rychlém kontru mířila o dost nepřesně, Oláhová tentokrát nemusela ani zasahovat. (27:23)

54
    Salčáková nastřelila pouze Oláhovou. (27:23)
    53
    Nikola Jansová i pod tlakem defenzívy pálí přímo do šibenice. (27:23)

52
    V protiútoku ovšem Krajčovičová svou tutovku trestuhodně zahodila. (26:23)

52
    Neuvěřitelný zákrok Poláškové proti Demeter! Olomoucká brankářka v tomto zápase opravdu kouzlí. (26:23)
    51
    Boglárka Bíziková snižuje na tříbrankový rozdíl po dělovce z osy hřiště. (26:23)