NY Rangers – Detroit 4:2 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Ottawa – Washington 3:5 (kon.)
Carolina – Vegas 3:4 (kon.) | Winnipeg – Boston 1:2 (kon.) | Edmonton – St. Louis 4:2 (kon.)
Anaheim – Tampa 3:4 (kon.) | NY Islanders – Vancouver 3:4 (po pr.) | Buffalo – Columbus 2:1 (po pr.)
Montreal – Florida 4:0 (kon.)
HC Škoda Plzeň
3:4 (3:0, 0:2, 0:1 - 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 01.02.2020, 13:30 • LOGSPEED CZ Aréna • Extraliga dorostu - o pořadí v play-off • 14. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, s přáním hezkého zbytku sobotního dne se s vámi loučím a u dalších zápasů z LOGSPEED CZ Arény se opět budu těšit. Na shledanou. (15:41:12)

Po první třetině by se zdálo, že je hotovo. Indiáni vedli díky hattricku Dominika Soukupa 3:0, byli jasně lepší, jenomže od druhé třetiny Vítkovice zabrali, ve třetí třetině dokázali srovnat a v prodloužení druhý bod z přesilové hry vystřelil svým druhým gólem v zápase Filip Holaník.

63:18 FILIP HOLANÍK - 3:4

63:18
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Hosté po velkém obratu vítězí. Ránu Melovského dorazil bekhendem za bezmocného Bočana FILIP HOLANÍK a Vítkovice tak ze zápasu berou dva body. Asistence: Matyáš Melovský, Michal Bystroň.

62:45
    Plzeňští vyhazují přes všechny čáry.

62:30
    Matěj Prčík ostře vypálil od modré čáry, Bočanovi po jeho střele vypadl kotouč, ale domácí obrana mu vzápětí pomohla.

61:53
    Ránu Bystroně vyráží Bočan svou vyrážečkou.

61:35
    Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Adam Páník – 2 min., vysoká hůl).

61:16
    Plzeň se stále nedotkla puku, ovšem zatím se i výborně brání.

60:33
    První vteřiny prodloužení hosté drží puk, ale k ohrožení branky se nedostali.

60:01

Hosté dokázali v poslední periodě zásluhou pohotové dorážky Kotáska vyrovnat na konečných 3:3, utkání tak po tříminutové přestávce bude pokračovat v prodloužení.

60:00

59:50
    Puk ve středním pásmu, utkání půjde do prodloužení.

59:19
    Zakázané uvolnění plzeňských indiánů.

58:37
    Na druhé straně pálil švihem Přibyl, Bočan jen vyráží mimo své území.

58:01
    Začaly poslední dvě minuty třetí třetiny.
    57:46 Dominik Soukup pálil z mezikruží, brankář Münch předvedl zákrok zápasu

Jakub Štěrba

Branky a nahrávky: 4. D. Soukup (Marcel), 10. D. Soukup (S. Schindler), 12. D. Soukup (Páník, Matoušek) – 27. Přibyl (Spurný, Puchala), 28. Holaník (Melovský, Schauer), 53. Kotásek (Petr, Pavelec), 64. Holaník (Melovský, Bystroň)

HC Škoda Plzeň: Bočan (Lokajíček) – S. Schindler, Houdek, Matoušek, Špaček (A), Páník, Jánský – Steinbrücker, Šiler, Dáňa, Hauser, D. Soukup, Marcel (C), M. Soukup, N. Schindler, Kreuzman, Holý
    HC Vítkovice Ridera: Münch (Vilém) – Bystroň (A), Bialy, Spurný, Kosina, Puchala, Řepa, Vřeský, Prčík – Holaník (C), Kotásek, Přibyl, Petr (A), Rajčan, Pavelec, Schauer, Irgl, Melovský

Rozhodčí: Martin Němec – Lukáš Matys, Filip Sýkora