NY Rangers – Detroit 4:2 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Ottawa – Washington 3:5 (kon.)
Carolina – Vegas 3:4 (kon.) | Winnipeg – Boston 1:2 (kon.) | Edmonton – St. Louis 4:2 (kon.)
Anaheim – Tampa 3:4 (kon.) | NY Islanders – Vancouver 3:4 (po pr.) | Buffalo – Columbus 2:1 (po pr.)
Montreal – Florida 4:0 (kon.)
HC Baník Sokolov
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 01.02.2020, 17:00 • Zimní stadion Sokolov, Sokolov • Chance liga - o účast v předkole • 18. kolo

49:38
    Ondřej Buchtela zbytečně fauloval za vlastní bránou a dostal dvě minuty za krosček. Přesilová hra 5 na 3.

47:46
    David Aubrecht se snažil bránit obrannou čáru, jenže byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

38:56
    Martin Berčík dostal dvě minuty za hákování a Benátky si tedy zahrají v závěru druhé třetiny přesilovou hru.

30:17
    Jakub Žůrek fauloval v blízkosti vlastní brány a rozhodčí ho poslali na trestnou lavici za podrážení. Další trest.

25:48
    Tomáš Havlín byl hodně přísně vyloučen za podrážení a Sokolov má k dispozici třetí přesilovou hru v zápase.

23:33
    Michal Houdek fauloval za vlastní bránou a byl vyloučen na dvě minuty za držení. Přesilová hra pro Benátky.

16:20
    Benjamin Vomáčka vyhodil puk přes ochranné sklo a byl nyní vyloučen na dvě minuty za zdržování hry.

07:55
    Jakub Žůrek dostal dvě minuty za krosček a Sokolov si tedy zahraje úvodní přesilovou hru dnešního zápasu.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 51. Houdek (M. Zadražil, Švec), 61. Pařízek (Švec, M. Zadražil) – 52. Buchtela (Charvát, R. Duda)

HC Baník Sokolov: Bednář (Kašpar) – Pařízek, Přindiš (A), P. Michálek, Kadeřávek, Vodička, A. Rulík, Houdek – Urban, M. Zadražil (A), Švec – Houška, T. Rohan (C), Grim – Berčík, Uhlík, Čejka. Hlavní trenér: Karel Mlejnek.
    HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Hrstka) – Had, Havlín, Aubrecht, Žůrek (A), Buchtela, Charvát – R. Duda, Šír (C), Šeliga – Šafařovský, Chrtek, A. Dlouhý (A) – Křepelka, Wiencek, Vomáčka. Hlavní trenér: Valdemar Jiruš.

Rozhodčí: Tomáš Zubzanda, Michal Kostourek. Čároví: Martin Ševic, Jan Votrubec