NY Rangers – Detroit 4:2 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Ottawa – Washington 3:5 (kon.)
Carolina – Vegas 3:4 (kon.) | Winnipeg – Boston 1:2 (kon.) | Edmonton – St. Louis 4:2 (kon.)
Anaheim – Tampa 3:4 (kon.) | NY Islanders – Vancouver 3:4 (po pr.) | Buffalo – Columbus 2:1 (po pr.)
Montreal – Florida 4:0 (kon.)
HC Baník Sokolov
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 01.02.2020, 17:00 • Zimní stadion Sokolov, Sokolov • Chance liga - o účast v předkole • 18. kolo

Statistiky: Střely na bránu: 38-19; Zásahy brankářů: 18-36; Vhazování: 64%-36%; Tresty: 2-6; Přesilové hry: 1/6-0/2; Trestné minuty: 4-12. (19:44:43)

Ondřej Buchtela ve třetí třetině bleskově odpověděl na úvodní gól z hokejky Michala Houdka a vyrovnané střetnutí dospělo do prodloužení, které po pouhých 27 sekundách rozhodl Tomáš Pařízek. Konečný stav tedy je. HC Baník Sokolov 2 HC Benátky nad Jizerou 1.

60:28 Tomáš PAŘÍZEK - 2:1

60:27
    Baník právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ PAŘÍZEK krásně zamíchal s kotoučem v levém kruhu pro vhazování a poté napřáhl ke střele, která mezi betony Matěje Žajdlíka prošla za brankovou čáru! David Aubrecht už situaci zachránit nedokázal a Baník tedy vítězí těsně 2:1. Asistence: Marek Švec a Matěj Zadražil.

60:01

Michal Houdek sice využil přesilovku a poslal Baník do vedení, jenže na opačné straně ledové plochy rychle vyrovnal Ondřej Buchtela. Skóre po třetí třetině utkání. HC Baník Sokolov 1 HC Benátky nad Jizerou 1.

60:00

59:00
    Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:34
    Jan Grim mohl rozhodnout v blízkosti levé tyče, jenže brankář Matěj Žajdlík ho skvěle vychytal!

57:53
    Jan Bednář udělal velkou chybu v blízkosti levé tyče a kapitán Jan Šír ho poté trefil do masky!

57:36
    Petr Wiencek se dostal do zakončení na bodu pravého kruhu a Jan Bednář předvedl reflexivní zákrok! Benátky nyní mohly otočit stav zápasu!

56:13
    Sokolov teď na pravém křídle nemohl pokračovat v útočném snažení, protože se ocitl v postavení mimo hru. Následovalo buly ve středním pásmu. Stav 1:1.

55:22
    Benjamin Vomáčka na levém křídle nyní pronikl do útočného pásma, jeho přihrávka ale nikoho nenašla.

54:14
    Vladislav Houška vypálil na bodu pravého kruhu s příklepem a Matěj Žajdlík jeho ránu dokázal udržet.

53:23
    Hokejistům Benátek se nepodařilo přesně rozehrát a proti hostům tedy bylo odpískáno zakázané uvolnění.
    51:25 Ondřej BUCHTELA - 1:1

51:25
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    ONDŘEJ BUCHTELA teď krásně vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování a nad vyrážečkou Jana Bednáře zamířil ke vzdálenější levé tyči! Je to 1:1! Asistence: Adam Charvát a Radek Duda.

50:53
    Benátky se pokusily vyrovnat střelou z levého kruhu, jejich pokus byl ovšem přizvednut do ochranné sítě.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 51. Houdek (M. Zadražil, Švec), 61. Pařízek (Švec, M. Zadražil) – 52. Buchtela (Charvát, R. Duda)

HC Baník Sokolov: Bednář (Kašpar) – Pařízek, Přindiš (A), P. Michálek, Kadeřávek, Vodička, A. Rulík, Houdek – Urban, M. Zadražil (A), Švec – Houška, T. Rohan (C), Grim – Berčík, Uhlík, Čejka. Hlavní trenér: Karel Mlejnek.
    HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Hrstka) – Had, Havlín, Aubrecht, Žůrek (A), Buchtela, Charvát – R. Duda, Šír (C), Šeliga – Šafařovský, Chrtek, A. Dlouhý (A) – Křepelka, Wiencek, Vomáčka. Hlavní trenér: Valdemar Jiruš.

Rozhodčí: Tomáš Zubzanda, Michal Kostourek. Čároví: Martin Ševic, Jan Votrubec