NY Rangers – Detroit 4:2 (kon.) | Pittsburgh – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Ottawa – Washington 3:5 (kon.)
Carolina – Vegas 3:4 (kon.) | Winnipeg – Boston 1:2 (kon.) | Edmonton – St. Louis 4:2 (kon.)
Anaheim – Tampa 3:4 (kon.) | NY Islanders – Vancouver 3:4 (po pr.) | Buffalo – Columbus 2:1 (po pr.)

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
    Prostějov se dopustil dvou ztrát v útočném pásmu. První ještě hosté nevyužili, ta druhá už byla naopak rozhodující. Nahrávka napříč pásmem našla připraveného ROMANA SZTURCE, který napřáhl a nedal Hufovi šanci. Asistence: Rostislav Martynek, Marian Adámek.

62:29
    Chlán si najel do šance, individuálku vyřešil střelou do betonu.

62:13
    Icing domácích.

61:51
    Kaukič zkusil Hufa z kruhu a sjel si na dorážku. Měl však smůlu, puk z prostějovského brankáře nevypadl.

61:40
    Hladonik si sjel do střely z pravého křídla. Huf puk udržel.

61:27
    Další střela domácích, Mrázek z úhlu na Suchánka nevyzrál.

61:13
    Račukovi nesedla střela, hra se hned obrací.

60:29
    Tomáš Jandus našel nahrávkou od zadního mantinelu Krejčího, který golfákem míjí.

60:01

Tak tohle bylo drama! Prostějov nejprve dostal gól na 1:3 a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže Jestřábi se nevzdali. Nejprve vykřesali naději díky ráně Petra Chlána. Dvě minuty před koncem základní hrací doby pak šli do risku a odvolali brankáře. Tento krok se jim podařil: Marek Račuk totiž po půl minutě zblízka vyrovnal a přisoudil Prostějovu alespoň jeden bod.

60:00

59:43
    Utkání se jen dohrává.

58:41
    Hladonik mohl strhnout vedení zpět na stranu hostí. Trefuje ale beton Hufa.
    58:28 Marek RAČUK - 3:3

58:28
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    Další rána letěla ze stejného místa už způsobila před bránou zmatek. Nakonec z toho byla rána do uvolněné části branky od MARKA RAČUKA, který trefuje přesně. Stadion vybuchl.
    Asistence: Lukáš Žalčík.

58:13
    Střela Žalčíka k bráně neprošla.

58:06
    Jestřábi to zkouší v šesti!

Michal Sobecký

Branky a nahrávky: 2. Nouza (Divíšek, P. Krejčí), 52. Chlán (Divíšek, Nouza), 59. Račuk (Žálčík) – 10. Hladonik (Kafka, Haman), 16. Klimša (Tomi, R. Szturc), 45. Kafka (Kofroň, Bartko), 64. R. Szturc (Martynek, M. Adámek)

LHK Jestřábi Prostějov: Huf (Štůrala) – Muška, Březák, Mrázek, Hrádek, P. Krejčí, Husa – Pochobradský, Chlán, T. Jandus – Hrníčko, Račuk, Žálčík – L. Krejčík, Divíšek, Nouza – Machač, V. Meidl, M. Novák.
    HC Frýdek-Místek: Suchánek (L. Daneček) – M. Adámek, Haman, Bartko, J. Michálek, J. Adámek, Hrachovský, Jenáček – R. Szturc, Klimša, Tomi – Kofroň, Hladonik, Kafka – Eret, Przybyla, Martynek – Matěj, Kaukič, Stuchlík.