Líšeň – Blansko 1:1 (kon.) | Jihlava – Pardubice 0:2 (kon.) | Žižkov – Varnsdorf 2:1 (kon.)
Žilina B – Třinec 2:4 (kon.) | Ústí n. L. – Karlovy Vary 4:1 (kon.) | Vyšehrad – Táborsko 5:2 (kon.)
Vítkovice – L. Mikuláš 3:0 (kon.) | Chrudim – Slavia B 9:2 (kon.) | Šinnik Jaroslavl – Příbram 2:2 (kon.)
Vlašim – Dukla Praha 2:3 (kon.) | Slavia – Aarhus 3:3 (2:4 po pen.) | Opava – Jastrzębie 0:1 (kon.)
Dynamo – Liberec 2:0 (kon.) | Zlín – BATE 0:0 (kon.) | Olomouc – Dnipro-1 1:0 (kon.)

46

První poločas je za námi. O něco málo lépe ho zvládla Sigma, která se po brance Šimona Falty dostala do vedení 1:0. A vzhledem k tomu, že další branka již nepadla, tak Olomouc vede na ukrajinským soupeřem nejtěsnějším možným rozdílem.

45

24
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Český celek se ve 24. minutě dostává do vedení 1:0. Na konci celé akce byl ŠIMON FALTA, který nezaváhal a překonal brankáře ukrajinského celku.

1

Začátek utkání je naplánován na 15:00 hodin, tak uvidíme, jak si český celek proti tomu ukrajinskému povede.

Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Na programu jsou další přípravné utkání a my Vám nabídneme změny stavu ze zápasu SK Sigma Olomouc – SC Dnipro-1.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Jakub Kopřiva

Branky: 24. Falta

SK Sigma Olomouc: 1. poločas: Mandous – Sladký, Beneš (C), Jemelka, Látal – Zahradníček, Greššák, Houska, Falta, Hála – Chytil

2. poločas: Buchta – Sladký, Beneš, Štěrba, Látal – Pilař, Zmrzlý, Daněk, Falta, Hála – Yunis

SK Dnipro-1: Kliščuk – Adamiuk, Batahov, Gueye, Knoblenko, Kogut, Loginov, Nazarenko, Polevoj, Snižko, Taylor