Toronto – Ottawa 2:1 (po pr.) | Detroit – NY Rangers 0:1 (kon.) | New Jersey – Dallas 2:3 (po pr.)
Philadelphia – Colorado 6:3 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 5:2 (kon.) | Arizona – Chicago 2:3 (0:2 po s.n.)
Nashville – Vegas 0:3 (kon.) | Minnesota – Boston 1:6 (kon.) | Calgary – Edmonton 3:8 (kon.)
Los Angeles – Anaheim 1:3 (kon.) | San Jose – Tampa 0:3 (kon.) | Washington – Pittsburgh 3:4 (kon.)
Montreal – Columbus 3:4 (kon.) | Carolina – Vancouver 4:3 (2:1 po s.n.)
San Jose Sharks
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Tampa Bay Lightning
Neděle 02.02.2020, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

33:30
    Tyler Johnson byl vyloučen na dvě minuty za držení a San Jose si zahraje další přesilovou hru. Vyrovná skóre?

28:29
    Marc-Édouard Vlasic byl vyloučen za vysokou hůl a Lightning si zahrají čtvrtou přesilovou hru v zápase.

20:53
    Ondřej Palát fauloval v levém rohu obranného pásma svého týmu a byl vyloučen za podrážení. Menší trest.

15:56
    Brenden Dillon dostal dvě minuty za vysokou hůl a vypadá to, že Lightning budou mít třetí přesilovou hru. Je tomu skutečně tak, protože Brenden Dillon poté ještě dostal dvě minuty za hrubost, stejně jako Yanni Gourde. Dvouminutový trest odpyká Kevin Labanc.

08:51
    Erik Karlsson fauloval za vlastní bránou a dostal dvě minuty za hákování. Pět sekund se bude hrát 4 na 4.

06:56
    Cédric Paquette dostal dvě minuty za hrubost a San Jose si zahraje po reklamní přestávce přesilovou hru.
    03:32 Představení brankářů: Aaron Dell a Curtis McElhinney

03:32
    Dylan Gambrell fauloval v levém rohu obranného pásma a rozhodčí ho poté vyloučili na dvě minuty za držení.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 25. Stamkos (Shattenkirk, Sergačjov), 58. Kučerov (Stamkos, B. Point), 60. Palát (Cirelli)

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Burns (A), Dillon, E. Karlsson (A), Vlasic, Ferraro, R. Šimek – Meier, Goodrow, E. Kane – Labanc, J. Thornton (A), Marleau – Noesen, Kellman, M. Karlsson – Gambrell, Suomela, Sörensen. Hlavní trenér: Bob Boughner.
    Tampa Bay Lightning: McElhinney (Vasilevskij) – Rutta, Hedman, Černák, McDonagh (A), Shattenkirk, Sergačjov – Kučerov, B. Point, Stamkos (C) – T. Johnson, Cirelli, Palát – Maroon, Paquette, Killorn (A) – Gourde, Stephens, Verhaeghe. Hlavní trenér: Jon Cooper.

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Frederick L'Ecuye. Čároví: Bryan Pancich, Kory Nagy

Diváci: 17562