Brest – Bordeaux 1:1 (kon.) | Lyon – Amiens 0:0 (kon.) | Montpellier – Méty 1:1 (kon.)
Nîmes – Dijon 2:0 (kon.) | Remeš – Nice 1:1 (kon.) | Toulouse – Štrasburk 0:1 (kon.)
Saint-Étienne – Marseille 0:2 (kon.)
AS Saint-Étienne
0:2 (0:1)
Olympique Marseille
Středa 05.02.2020, 21:15 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 23. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (23:13:09)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:11.

Dnešní utkání je u konce a tři body se stěhují do Marseille. I přes dvoubrankový rozdíl ve skóre byl zápas vyrovnaný, ale domácím chyběla efektivita a někdo, kdo by dokázal vstřelit branku. Skóre zápasu otevřel chytrou střelou na přední Dimitri Payet už v sedmé minutě. Poté se na další zásah čekalo skoro osmdesát minut až se prosadil aktivní Nemanja Radonjić, který si za dnešní výkon branku určitě zasloužil, což se dá říci i o Francouzovi. Saint-Étienne příští zápas hraje 9.2. na hřišti Montpellier. Marseille si příště zahraje 8.2. doma s Toulouse.

90+5

90+5
    Domácí Honorat si hezky narazil na pravé straně se spoluhráčem a chtěl centrovat do vápna, předtím ho nevybíravě sestřelil soupeř, píšťalku se neozvala.

90+4
    Kevin Strootman sice předvedl hezký sprint, ale na Fofanu to nestačilo, takže snažit se ještě může domácí tým.

90+3
    Vahbí Chazrí dostal míč na vápno a postrčil si míč do šestnáctky. Tam mu míč utekl a Kamara ho mohl odkopnout pryč.

90+2
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Valentin Rongier, přichází Maxime López.

90+2
    Valentin Rongier byl na středu faulován Chazrím, takže se znovu přerušuje hra.

90+1
    Chazrího pokus o centr do vápna lahůdkou pro Mandandu, který míč vyboxoval na polovinu soupeře.

90+1
    Roh pro domácí.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje 5 minut.

89
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Nemanja Radonjić, přichází Kevin Strootman.

88
    Na míči hosté, kteří kontrolují míč, čas hraje teď pro ně.

87
    I když se zápas jen už dohrává, tak atmosféra na stadionu je výborná, domácí stále fandí.
    86. Nemanja RADONJIĆ - 0:2

86
    Marseille právě vstřelilo branku!
    A je rozhodnuto. Marseille se zmocnila míče po chybě v domácí rozehře a následně Morgan Sanson našel na hranici vápna NEMANJU RADONJIĆE, ten si postrčil míč dopředu a pak ho poslal nechytatelně na zadní tyčku.

Ondřej Černý

Branky: 7. Payet, 86. Radonjić (M. Sanson)

Karty:   61. Fofana (SET), 65. Chazrí (SET) – 25. Amavi (OMA), 49. Radonjić (OMA), 58. Rongier (OMA)

AS Saint-Étienne: Ruffier – Saliba, Perrin (C), Fofana – Debuchy (68. Honorat), Cabaye (46. Aholou), M'Vila, Bouanga – Chazrí, Diony (77. Abi), Hamouma.
    Náhradníci: Moulin – Berić, Boudebouz, Aholou, Dioussé, Honorat, Abi.

Olympique Marseille: Mandanda (C) – B. Sarr, Álvaro González, Ćaleta-Car, Amavi – Rongier (90+2. Maxime López), Kamara, M. Sanson – Radonjić (89. Strootman), Benedetto (77. Germain), Payet.
    Náhradníci: Pelé – Sakaj, Maxime López, Strootman, Aké, Chauí, Germain.