Leverkusen – Stuttgart 2:1 (kon.) | Verl – Union Berlín 0:1 (kon.) | Bayern – Hoffenheim 4:3 (kon.)
Saarbrücken – Karlsruher SC 0:0 (5:3 po pen.)
SC Verl
0:1 (0:0)
1. FC Union Berlín
Středa 05.02.2020, 18:30 • SPORTCLUB Arena, Verl • Německý pohár • Osmifinále

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:27:27)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 10:7.

Je dobojováno! Pětitisícový stadion se po závěrečném hvizdu zahalil do velkého smutku. Účastník čtvrté nejvyšší soutěže odehrál s účastníkem Bundesligy velmi dobrou partii, šedesát minut hry byl Unionu naprosto vyrovnaným soupeřem, ale v poslední půlhodině už přece jenom začínal tahat za kratší konec provazu. Berlínskému týmu výrazně pomohl příchod Mariuse Bültera, jenž výrazně oživil hostující ofenzivu a pomohl dostat Verl pod tlak. Ten vygradoval gólem až v šestaosmdesáté minutě, když se pomalu začínalo hlásit o slovo půlhodinové prodloužení. O postupu favorita rozhodla tvrdá střela z rohu šestnáctky v podání do té doby nevýrazného Roberta Andricha.

90+3

90+3
    Před dlouhým autem z pravé strany vyrazil podpořit útok i gólman Brüseke, jenže jeho protějšek Rafał Gikiewicz celou situaci jednoduše vyřešil.

90+2
    Střídání v týmu 1. FC Union Berlín: ze hřiště odchází Marcus Ingvartsen, přichází Julian Ryerson.

90
    Ingvartsen se neprodral s míčem přes obrannou linii Verlu. Ten se velmi rychle přesunul až do soupeřova vápna, kde Stöckner hlavou posunul balón na Janjiće, ale toho o něj obral vybíhající Gikiewicz.

89
    Sudí Jablonski se nechtěně vložil do hry a podle nedávno změněných pravidel musel přerušit hru předtím, než vrátil míč Unionu.

88
    Střídání v týmu SC Verl: ze hřiště odchází Ron Schallenberg, přichází Matthias Haeder.

87
    O okamžitou odpověď se pokusil nově příchozí Exauce Andzouana, jenže ve druhé půli téměř nezaměstnaný Rafał Gikiewicz se zaskočit nenechal.
    86. Robert ANDRICH - 0:1

86
    Union Berlin právě vstřelil branku!
    Bundesligový favorit se pár minut před koncem dostává do zřejmě rozhodujícího vedení! Postupovým hrdinou Unionu se možná stane ROBERT ANDRICH, který ustál souboj tělo na tělo s Ronem Schallenbergem, přebral si odražený míč a z pravého rohu pokutového území jej napálil za překvapeného Brüsekeho.

84
    Střídání v týmu SC Verl: ze hřiště odchází Aygün Yildirim, přichází Exauce Andzouana.

84
    Jan Schöppner na půlící čáře takticky fauloval čerstvého Prömela a nijak neprotestoval proti zasloužené žluté kartě.

82
    Christopher Trimmel nakopl míč jen do do opuštěného prostoru, který měl pod palcem brankář Robin Brüseke. Prodloužení se nám nezadržitelně blíží.
    81. Marcus Ingvartsen (UNB)

81
    Jedna z největších šancí celého zápasu! Marcus Ingvartsen si ukázal Bülterovi, že chce dostat přihrávku za obranu. Poté udělal kličku brankáři Brüsekemu, ale z nulového úhlu trefil jen boční síť.

80
    Julian Stöckner neustál podezřele vypadající souboj ve vápně, ale hvizd rozhodčího Jabonského signalizující penaltu pro Verl se neozval.

79
    Hostující nositel kapitánské pásky Christopher Trimmel odvrátil centr na zadní tyč na rohový kop.