Leverkusen – Stuttgart 2:1 (kon.) | Verl – Union Berlín 0:1 (kon.) | Bayern – Hoffenheim 4:3 (kon.)
Saarbrücken – Karlsruher SC 0:0 (5:3 po pen.)
Bayern Mnichov
4:3 (3:1)
TSG 1899 Hoffenheim
Středa 05.02.2020, 20:45 • Allianz Arena, Mnichov • Německý pohár • Osmifinále

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:44:09)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 9:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 5:7. Fauly: 8:6.

Je konec tohoto utkání a do čtvrtfinále Německého poháru postupuje Bayern Mnichov, který porazil Hoffenheim 4:3.
    Hosté byli prvním týmem, který vstřelil v tomto zápase branku, konkrétně to byl v 8. minutě Boateng, jenž si vstřelil vlastní gól. Ve 12. minutě se ale trefil hostující hráč Hubner rovněž do své svatyně a bylo srovnáno. Ve 20. minutě už Mnichov otočil utkání po brance Mullera. Ve 37. minutě se trefil také nejlepší kanonýr Bayernu Lewandowski.
    Ve druhé půli domácí potvrzovali roli favorita a v 80. minutě se podruhé prosadil Lewandowski. Ovšem nakonec nás čekal velice napínavý konec, protože o dvě minuty později snížil Dabbur a v 90+2. minutě se podruhé trefil Dabbur. V závěrečném tlaku ale Hoffenheim nedokázal dál čtvrtý gól.

90+6

90+6
    Následně se ale k míči dostal na levé straně Davies a je rozhodnuto.

90+5
    Ovšem stále se hraje a následuje ještě jeden aut pro hostující celek.

90+5
    Po autu do vápna musel Neuer vyboxovat míč a následně Bayern odkopl balón do bezpečí.

90+4
    Baumgartner se dostal ke střele z levé strany, ale jeho rána byla zblokována a následuje aut pro hosty.

90+4
    Boateng odkopl přihrávku soupeře, ale Hoffenheim se následně už opět dostává dopředu.

90+3
    Dlouhý nákop hostujícího celku před šestnáctku našel pouze hlavu domácího hráče.
    90+2. Munas DABBUR - 4:3

90+2
    Hoffenheim právě vstřelil branku!
    Hosté snižují na 3:4 a čeká nás velké drama v posledních minutách nastaveného času! Centr z pravé strany se snažil Pavard odkopnout, ale trefil jen tyč a následně se z dorážky podruhé prosazuje MUNAS DABBUR.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Dabbur poslal centr do šestnáctky domácího celku, ale Pavard odhlavičkoval balón do bezpečí.

89
    Nyní už ale domácí uklidnili hru a drží míč na svých kopačkách.

88
    Momentálně je hra velice vyrovnaná a Hoffenheim je poslední minuty od druhé vstřelené branky lepším týmem.

87
    V obrovské šance se ocitl Dabbur, ale jeho hlavička po centru z levé strany skončila těsně vedle levé tyče!

86
    Útočná akce Hoffenheimu je u svého konce, neboť se útočník Kramarič nachytal opět v ofsajdu.

85
    Ovšem následná standardní situace nepřinesla nic nebezpečného a Bayern tak bude u míče, konkrétně brankář Neuer.

Michal Raška

Branky: 12. Hubner (vla.), 20. Muller, 37. Lewandowski, 80. Lewandowski – 8. Boateng (vla.), 82. Dabbur, 90+2. Dabbur

Karty:   40. Tolisso (BAY), 55. Pavard (BAY), 84. Alaba (BAY) – 31. Nordtveit (HOF)

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Pavard, Boateng (83. Odriozola), Alaba, Davies – Kimmich, Tolisso – Muller (81. Cuisance), Coutinho, Gnabry – Lewandowski (81. Zirkzee)
    Náhradníci: Ulreich – Alcantara, Batista Meier, Cuisance, Dajaku, Goretzka, Hernandez, Odriozola, Zirkzee

TSG 1899 Hoffenheim: Pentke (C) – Nordveit, Akpoguma, Hubner – Kadeřábek, Rudy, Grillitsch (71. Ribeiro), Zuber – Bebou (61. Dabbur), Kramarič, Bruun Larsen (71. Baumgartner)
    Náhradníci: Esser – Baumgartner, Beier, Bičakčič, Dabbur, Posch, Ribeiro, Samassekou, Skov

Rozhodčí: Sascha Stegemann – Thorsten Schiffner, Sascha Thielert